Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, valóban a kinézet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, valóban a kinézet az, ami felhívja a figyelmeteket?

Figyelt kérdés
Akár egy dekoratívan kirakott cici stb....
2017. okt. 9. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

:D


Mégis mi hívja fel a figyelmet? A nem látható két diplomád vagy a főzési tudásod?

2017. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Szép arc,mosoly,testbeszéd ilyenek :D
2017. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem, én elsőnek a táskájába nézek, majd a lelkébe és csak utána veszem észre, hogy van szemmel látható megjelenése egy nőnek.
2017. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezt a nőktől is kérdezheted, mindkét nemnél a külső az, ami szembetűnő. A belső tulajdonságok csak a megismerkedés után derülnek ki.

A lelkébe kapásból még senkinek nem szerettek bele ha a külsőt nem találják vonzónak. Legalábbis valamennyire, legalább annyira,hogy legyen egy következő lépés.

2017. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az összkép. Hiába a kirakott csöcs, ha annyira erőltetett az illető megjelenése és annyira nem passzol hozzá, hogy irritáló. De így van ez mindennel. Ha valakihez passzol az, amilyennek kinéz, és nem egy ápolatlan, semmilyen izé (már elnézést), akkor az illető akkor is vonzó valamilyen szinten, ha nem kifejezetten az esetem.


Amúgy bocs, nem akarok bunkó meg felszínes lenni, de ha az ember nem ismeretségi körben keres párt, hanem szaktársak között, utcán, rendezvényeken, online, bárhol... Nem azért, de mi a faasz alapján döntsek, ha nem külső alapján? Nem fogok odamenni valakihez x ezer emberből, mert hátha ő majd belsőre ú meg hú, de jó lehet nekem... Egyszerűen ilyen csak akkor van, ha véletlen egy bagázsba kerülünk, aztán eleinte nem érdekel, idővel meg ahogy hallgatom, valami meg-megtetszik benne. Kell a belső, fontos a belső, arra épül a kapcsolat. De valami alapján én is és mindenki állít egy rangsort, hogy kivel foglalkozik, vagy ki után érdeklődik. Akár tudattalanul is. Én meg kösz, nem is vagyok annyira kanos, és nincs is annyi időm, hogy bárkinél bepróbálkozzak meg bárkivel ismerkedjek. Aki számomra szép, és akiben előbb meglátom a nőt, azzal kezdek. Nyilván ésszerű kereteken belül. Tudom, hol vagyok én pasiban, hogy el tudjam dönteni, kinél nem kell meglepődnöm, ha lepattint.

2017. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Valóban. De nem feltétlen a kirakott cici, nekem pl nincs mellem, így ki se rakom, mégis fel szoktam hívni a pasik figyelmét.
2017. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Félig-meddig, habár a stílus erősebben meg tud fogni (értsd. viselkedési stílus). Persze van az a külső amin ez sem segít, de csak egy példa:


A középsulis töritanárnőnk elég szolidan öltözött, külsőre is eléggé átlag körül volt, de a stílusa nekem nagyon bejött - kb. olyan hanglejtést, arcjátékot és hangot képzeljetek el hozzá, mint ami Mortica Addams-nek volt az Addams Familyben. Különösen amikor a válogatott kínzásokról mesélt nekünk. A többség utálta az óráit, közvetlen haverom szerint "valami baj volt nála", de nekem nosztalgikus emlék, kár, hogy nem születtem hamarabb.


Szóval átlagos külsőn nagyot dobhat egy (számomra) vonzó stílus és fordítva. Lehet tök jó nő, ha mellé fejhangon visít, pláza-pláza-pláza vagy teljesen érzéketlen, közömbös neki minden.

2017. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű figyelmet? Mert a "hű, de megd...nám"-jellegű figyelmet persze, hogy egy miniszoknya vagy egy dekoltázs kelti fel.

Vonzódni viszont olyan lányhoz tudok csak, akit már hosszabb ideje ismerek, akinek a személyiségét is megismertem. Ilyen esetben pedig a magamutogatás már inkább hátrány.

2017. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, azon lehet röhögni :D
2017. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem csak cici. Hanem pusztán külső, öltözet, mosoly, tekintet, haj amíg nem beszéltünk.
2017. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!