Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fel vegyem MSN-re, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel vegyem MSN-re, vagy hagyjam hogy ő kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Egy srác tetszik nekem,és nem tűnik egy kezdeményezős tipusnak,mit tegyek :merjek kezdeményezni?
2010. jún. 19. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz. Veszteni nem veszthetsz. Hajrá.
2010. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
feletsd el az internetet, max telefon, tök gáz sztem a netes ismerkedés, kivéva ha csak k u rni akarsz
2010. jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet az utolsóval. Nyugodtan felveheted. Beszélgetésbe senki nem halt bele. :)
2010. jún. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát sztem tök gáz az emese nn. légy személyes, persze beszélgethettek, de az msn csak elveszi azokat a közös perceket, amiket személyesen egymással töltenétek, ugyhogy nem ajánlom
2010. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz!

1. a fiúk szeretik azokat a lányokat,akik tudják,mit akarnak!

2. lehet h ő azért nem kezdeményez,mert fél az elutasítástól!


de azért ne nyomulj,ne legyél túl rámenős,és ha bejelentkezik,ne írj rögtön rá! azért had harcoljon érted egy picit!! :) sok sikert!!


14/L

2010. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!