Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam, vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam, vagy hagyjam hogy ő kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap voltunk egy bulin, és a baráti körben van egy srác, akivel háát ismerjük egymást, szoktunk beszélgetni ,de tegnap több időt töltöttünk kettesben.. együtt voltunk sokáig beszélgettünk nevettünk.. elmondta,hogy észrevette,hogy neki bejövök ( focizik és sok meccsen kinnt voltunk a többiekkel, aztán ment a szemezgetés..) tök jól elbeszélgettünk, csak az a baj,hogy neki volt egy komoly kapcsolata több mint 2 éves és szerintem még benne van a lány eléggé ( fél éve szakítottak.. ) volt egy ilyen mondata is tegnap,hogy : "nagyon szép lány vagy, meg minden, csak.. " táncoltunk is, meg is ölelt, kereste a társaságom, hülyéskedtünk, készült közös fotó is,tehát minden adott, de mégis érzem,hogy olyan nemtud dönteni helyzet van..

Ma is beszélgettünk, miután elbúcsúzott kérdezte,hogy leszek-e még fennt este, szóval biztos fogunk beszélni csak ááh.. nem tudom eldönteni,hogy most akkor hagyjam ne foglalkozzak vele, mert a volt barátnője van benne, vagy igenis próbálkozzak? nem akarok nyomulni.. a barátnővel elvileg nem tartják a kapcsolatot, vagyis azt mondta nem beszéltek jó 2-3hónapja. voltvalaki ilyen helyzetben? mit csináltatok?

18/L és a srác is 18 éves


2011. júl. 2. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos emlékszik még a volt barátnőjére, de ne foglalkozz vele. Finoman fejezd ki hogy te többet szeretnél tőle mint barátság és ha tetszik neki a dolog akkor úgyis elfelejti a volt barátnőjét.
2011. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonlókat mondhatok, mint az előttem szóló.

Adj némi utalást, hogy te készen állnál tovább lépni, és hagyd, hogy ő lépjen feléd, hisz neki kell döntenie. (:

2011. júl. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálod megbánod, ha csinálod megbánod, ússz az árral hajrá.
2011. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!