Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a "házi nyúlra nem lövünk"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a "házi nyúlra nem lövünk" (munkatárs) dolog mennyire létezik a gyakorin kívül, az életben?

Figyelt kérdés
2018. aug. 2. 23:11
1 2
 11/15 Röcsögei Péter ***** válasza:
100%
Nálunk a cégnél működik. Csak mindent be kell jelenteni a HR-en, mert másképp ha kiderül, hogy kollégák között a barátságnál több van, és nem papírozták ezt le, akkor elbocsájtás van. Az adatbázis alapján nem teszik egymás mellé őket, nem lesz egyik a másiknak a főnöke, viszont ha több műszakosak, akkor automatikusan ugyanabba a műszakba osztják be őket, hogy egyszerre lehessenek otthon.
2018. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én a főnökömmel kavartam eleinte jó volt több pénzt kaptam mint a többiek , más bánást sok szabit vitt ide oda.. egy idő után bunko lett es azt mondta ezt így nem lehet és ne terjedjen el..azóta eljöttem a helyről
2018. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Párommal egy cegnel voltunk. Mas veosztásba nem lrhetett. Titkoktuk aztán őt kirugták.. jött uj főnőkség az meg engedte.. azota jobb a fizuja jobban jart
2018. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szia, csak hogy ellenpeldat is hozzak! A paromat a munkahelyemen ismertem meg, az akkori parja hozta oda dolgozni, aki meg szinten ott dolgozik, a parommal azota egyutt lakunk, nagyon szeretjuk egymast, es nem ront a kapcsolaton hogy miota egyutt vagyunk, mindennap talalkozunk, es talalkoztunk is mielott meg egyutt laktunk volna. A volt parjaval pedig nagyon joban vagyunk mind a ketten, termeszetesen nem en tettem tonkre a kapcsolatunkat, hanem a volt parja szakitott vele, akinek nemsokkal kesobb uj parja is lett, akivel szinten azota egyutt van. Ez a “hazi nyulra nem lovunk” dolog hulyeseg, szerelmes barki lehet es barhol!:)
2018. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Nagy, Attila válasza:

Nekem egy nagy cégnél egy helyen 4 kolleginával volt szexuális kapcsolatom (mind szép emlék) és még kettőnél próbálkoztam, kettő meg nálam próbálkozott sikertelenül. Direktbe én sem így terveztem, így alakult, de különösebb gond nem volt belőle. Kettő esetben volt egy kis lelkiismeretfurdalásom, mivel a csaj többet szertetett volna...

Ez a házi nyúl dolog olyan, hogy hosszú ideig napi 8 órában össze vagytok zárva, nyilván kialakul egyfajta szimpátia, vonzalom. Sokszor munkahelyen kívül nincs is hol és mikor ismerkedni. Szinte törvényszerű, hogy kialakulnak laza kapcsolatok - ha jó, ha nem jó. De inkább jó...

2018. aug. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!