Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt munkatárs felkeresése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt munkatárs felkeresése?

Figyelt kérdés

Még öt éve voltam egy helyen, nagyon ekvés ideig. Volt egy lány, tök normális volt velem, meg az esetem is. Ugye munka miatt kizárt volt, de most már nem munkatársam. Amikor ott voltam, a sok anyáskodás miatt mondtam neki, tartozom egy kávéval.


Nem lenne fura öt év után?


2018. júl. 8. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobb később, mint soha! Írj neki, maximum nem megy el veled.
2018. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bennem azt az érzést keltené, hogy nagyon nyomorultul futhat a szekér, ha már 5 évvel ezelőtti csajoknál is próbálkozol. De ettől még sikerülhet jól is akár.
2018. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ot evvel ezelotti csaj mii? Nem ertem. Munkatars volt, nem egy randi ahol lerazott.


Amugy sz.rul fut ja. xd

2018. júl. 8. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért ne kereshetnéd fel?

Beszélgess el vele a régi szép időkről. Érdeklődj felőle.

Remélem nincs párja :D

2018. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Mit nem értesz? Ha komolyan tetszett volna, már akkor elhívtad volna randira, amikor kiléptél. De neked eszedben sem volt, inkább más csajokat kergettél... Mindenesetre ne gyere azzal a szöveggel neki, hogy már az első pillanattól csak ő jár a fejedben, ahogy megláttad... :D
2018. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oreg. Veletlen dobta fel a face...
2018. júl. 8. 18:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Majd írd meg, hogy sikerült, én ugyanis 8 év után tervezem felkeresni egy volt osztálytársam (akibe szerelmes voltam, jól kijöttünk, és senki sem értette, miért nem jöttünk össze).

Ma már könnyebb lenne ismerkedni (hogy van vállalkozásom, saját lakásom, és szabadidőm), és persze neki barátja, akit még le kell koptatnom :)

27/F

2018. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sorry de eleg gyoker leszel ha meglevo kapcsolatba piszkalsz bele.


Ennyire ne hiannyozzon a csaj, hogy lealacsonyodsz. Ha mar mas teruleten jol mennek a dolgai, kicsit bird ki a csaj temakort,

2018. júl. 8. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!