Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy férjezett munkatársnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férjezett munkatársnőm, és az utóbbi időben kicsit túlemtünk a jó munkatársi kapcsolaton. Férfiátrsaim, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szóval a szitu:


Én 30 éves vahyok, Ő 38. Én 1 éve kerültem ide a céghez, és vele lettem jóban legelőször, mert kedves és normális. Már az első nagyobb beszélgetéskor megemlítette, hogy nagyon fura neki a kedvességem, mert a férjétől sosem kapta meg. De van 2 gyerekük, egy 10 és egy 6 éves. Ekkor még a melóhelyre korlátozódott a "kapcsolatunk". Minden nap beszélgettünk mindenféle témáról, nekem eddig nem tűnt különösnek a dolog. Egyszer összefutottunk az utcán, elkezdtünk dumálni. Mondta, hogy akkor már üljünk be valahova. Én ilyenre nem gondoltam, mégis házas. Felhívta a férjét, hogy "Szia drágám bocsi de összefutottam egy barátnőmmel" utána jót nevettem, de kérdeztem, hogy ezt mégis miért. "Mert akkor kb megőrülne, hogy egy idegen pasival beszélek a munkaidőn kívül". Mondom akkor ez már nem teljesen jól működik. "Igen, de a gyerekek..." mondta.


Kb 3 órát eldumáltunk, meghívtam egy forró csokira, ekkor elérzékenyült telejsen, hogy utoljára ilyen kb 15 éve volt.


rá két hétre én szabira mentem, és meglepetésremre felhívott, hogy nem-e zavar, de hiányol engem. Azért ezen meglepődtem, akkor dumáltunk egy fél órát, hogy mizu vele, mi van a gyerekekkel, történt-e bent valami.


Mikor visszamentem dolgozni, már ment a pletyka, hogy komolyabb kapcsolat van közöttünk. Ő általában előbb végzett mint én, de egyszer csak mevárt a cég előtt.


Azért ezen meglepődtem és marha jól esett, csajozás tekintetében mindig kifogtam eddig a hülyéket. Épp bevásárolást akartam közbeiktatni, és mondta, hogy szuper akkor jön velem segíteni. Mondom jó. Hazakísért, az otthonomban még vagy 2 órát dumáltunk és teljesen el volt csodálkozva, hogy nálam nincs rumli, nem áll kupacban a mosogatnivaló, és hogy olyan lelki nyugalmat érez. Azért ez khmmurva jól esett, nekem ilyet még senki sem mondott. Mikor elbúcsúztunk "véletlenül" a szám szélét puszilta meg. Erre az egészre pár napra meló után kibökte, hogy szomorú a szíve, hogy nem lehet több köztünk, mert velem végre nőnek érzi magát. De ott vannak a gyerekek és a férje lakásában laknak.


-Mindig idegenkedtem az olyan nőktől akiknek gyerekük van.

-Mindig fiatalabb lányt kerestem, hogy úgymond én is később "öregedjek". Mondjuk most 30 évesen egy 24 évessel összejönni, és ráér a gyerek akkor, mikor Ő lesz 29-30.


De ez a nő teljesen megdobogtatta a szívem... de ott a férje, a gyerekek..

Szóval tanácstalan vagyok, de nem úgy tűnik, hogy új apát keresne a gyerekeknek.

Meg 6 év alatt Ő már a 3. férjezett asszony, aki valamelyik melóhelyemen ki akart kezdeni velem. :D


Szóval, vélemény?



2017. szept. 26. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez annyi sebből vérzik számomra, hogy meg sem merem számolni.


- idősebb nálad 8 évvel

- van (több) gyereke más férfitól

- hajlandó veled flörtölni miközben van családja


Megdobogtatja a szíved ? Érdekes ízlésed van, már bocs.


Azt meg nem mondom neked, hogy mit csinálj, mert ki vagyok én ahhoz, de ennek jó vége nem lesz az biztos.

2017. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyönyörű történet. Csináld!
2017. szept. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"Megdobogtatja a szíved ? Érdekes ízlésed van, már bocs."


Ha túl vagy pár fos kapcsolaton és csalódáson, akkor már máshogy látnád a dolgokat.


Egyik hang azt súgja, hogy "ááá hagyd csak a baj lesz"

a másik meg "Lehet ő lesz az akivel boldog leszel!"

2017. szept. 26. 14:54
 4/12 anonim ***** válasza:

n+1-edik ilyen történet. Aztán 2-3 év múlva visszamegy a férjéhez, mert "mégis csak a gyerekeim apja"

Ezek nagyrészt átmeneti kisiklások.

2017. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tekints kicsit előbbre és mérlegeld a várható problémákat. Mert lesznek, nem is kevés.
2017. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy te úgy isten igazából ismered őt még ennyiből, hogy néha dumálgattok.

Mellesleg van 2 gyereke, neked nem fér bele, amit megértek.

Nézd, ha ő elhanyagolva érzi magát, akkor tegyen rendet az ő portáján vagy lépjen ki a házasságából, ha ennyire rossz, de ne aszisztálj már ahhoz, hogy kikacsintgasson.

2017. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb nőként írom, hogy max.kikapcsolódást jelentenél neki a szürke hétköznapokból.Nem annyira rossz otthon neki, mert különben nehézségek ide vagy oda a két gyerekkel, már kilépett volna a nem annyira kedves férjével való házasságból.Ő is csak a jól bevált szöveget löki, mint a nős Férfiak többsége.Ha belemész, szerető lehetsz, több nem.Ha mégis más verzió állna elől, idővel melletted is ugyanúgy keresné más Férfiak társaságában, más indokkal.Az emberi fantázia határtalan ezen a téren.
2017. szept. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Felrekefel ennyi. Levarrod és mész tovább ez a nő semmit se ér csak ennyit. Ha most a férjével megcsinálja veled is megtesz majd ergo hosszabb kapcsolatra nem alkalmas. De eljatszadozni szerintem elmegy.
2017. szept. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Még egy ilyen nőt nem találsz akit egy forró csokival leveszel a lábáról. Szóval igen gazdaságos.


Viccet félre téve, ha ott egy ház, két gyerek szaladgál körülöttetek, közben mindketten dolgoztok veled se lenne ám akkora lelki béke... inkább egy újabb szingli munkatársával.

2017. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a nő manipulál ezekkel a dumákkal, hogy veled ilyen jó meg olyan jó. Te nem ezt akarod, te nem akarosz gyereket, meg egy házasságot széthúzni. Lehetsz független aranyos nővel, problémák nélkül is. Szexelj vele ha akarod, de tudatosan keress magadnakvaló nőt! Ne vállalj be egy halom kötötséget mindent amit nem akartál! Mond meg neki h csak szex. Nézd meg h akkor mit reagál.
2017. szept. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!