Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy férjezett munkatársnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férjezett munkatársnőm, és az utóbbi időben kicsit túlemtünk a jó munkatársi kapcsolaton. Férfiátrsaim, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szóval a szitu:


Én 30 éves vahyok, Ő 38. Én 1 éve kerültem ide a céghez, és vele lettem jóban legelőször, mert kedves és normális. Már az első nagyobb beszélgetéskor megemlítette, hogy nagyon fura neki a kedvességem, mert a férjétől sosem kapta meg. De van 2 gyerekük, egy 10 és egy 6 éves. Ekkor még a melóhelyre korlátozódott a "kapcsolatunk". Minden nap beszélgettünk mindenféle témáról, nekem eddig nem tűnt különösnek a dolog. Egyszer összefutottunk az utcán, elkezdtünk dumálni. Mondta, hogy akkor már üljünk be valahova. Én ilyenre nem gondoltam, mégis házas. Felhívta a férjét, hogy "Szia drágám bocsi de összefutottam egy barátnőmmel" utána jót nevettem, de kérdeztem, hogy ezt mégis miért. "Mert akkor kb megőrülne, hogy egy idegen pasival beszélek a munkaidőn kívül". Mondom akkor ez már nem teljesen jól működik. "Igen, de a gyerekek..." mondta.


Kb 3 órát eldumáltunk, meghívtam egy forró csokira, ekkor elérzékenyült telejsen, hogy utoljára ilyen kb 15 éve volt.


rá két hétre én szabira mentem, és meglepetésremre felhívott, hogy nem-e zavar, de hiányol engem. Azért ezen meglepődtem, akkor dumáltunk egy fél órát, hogy mizu vele, mi van a gyerekekkel, történt-e bent valami.


Mikor visszamentem dolgozni, már ment a pletyka, hogy komolyabb kapcsolat van közöttünk. Ő általában előbb végzett mint én, de egyszer csak mevárt a cég előtt.


Azért ezen meglepődtem és marha jól esett, csajozás tekintetében mindig kifogtam eddig a hülyéket. Épp bevásárolást akartam közbeiktatni, és mondta, hogy szuper akkor jön velem segíteni. Mondom jó. Hazakísért, az otthonomban még vagy 2 órát dumáltunk és teljesen el volt csodálkozva, hogy nálam nincs rumli, nem áll kupacban a mosogatnivaló, és hogy olyan lelki nyugalmat érez. Azért ez khmmurva jól esett, nekem ilyet még senki sem mondott. Mikor elbúcsúztunk "véletlenül" a szám szélét puszilta meg. Erre az egészre pár napra meló után kibökte, hogy szomorú a szíve, hogy nem lehet több köztünk, mert velem végre nőnek érzi magát. De ott vannak a gyerekek és a férje lakásában laknak.


-Mindig idegenkedtem az olyan nőktől akiknek gyerekük van.

-Mindig fiatalabb lányt kerestem, hogy úgymond én is később "öregedjek". Mondjuk most 30 évesen egy 24 évessel összejönni, és ráér a gyerek akkor, mikor Ő lesz 29-30.


De ez a nő teljesen megdobogtatta a szívem... de ott a férje, a gyerekek..

Szóval tanácstalan vagyok, de nem úgy tűnik, hogy új apát keresne a gyerekeknek.

Meg 6 év alatt Ő már a 3. férjezett asszony, aki valamelyik melóhelyemen ki akart kezdeni velem. :D


Szóval, vélemény?



2017. szept. 26. 14:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1)Ferjes nokkel nem kezdunk ki haver.

2)Nem ismered szemelyesen a ferjet nem tudhatod hogy igazat mondott-e rola.

3) Az 1es!!! Ferjes novel nem kezdesz.

Neked hogy esne ha a te felesegedet szeditene el valaki a hatad mogott?

2017. szept. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Undorito es ferfiatlan vagy.

Ez a no ki van ehezve az erzesekre. Te meg adod ala a lovat. Az elso dumalas utan megmondtam volna neki, hogy az o hazassaga, o elete. Vagy megoldja, vagy elvalik. A no sem szazas, es rola is van velemenyem. De te vagy a ferfi.


Ferfiatlan es undorito ki pondro vagy. Gusztustalan.

28f

2018. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!