Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, talán ti ezt jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, talán ti ezt jobban tudhatjátok. Mitől vörösödhetett el munkatársnőm?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársnőm, nagyon-nagyon jóban vagyunk egymással, barátilag, mindketten harmincpár évesek vagyunk. Tegnap összetalálkoztunk egy bevásárlóközpontban, én a feleségemmel voltam, ő meg a férjével. Mikor a lányok bemutatkoztak egymásnak, munkatársnőm nagyon zavarba jött, vörös volt, de egyébként semmi kínos v félreérthető dolog nem volt senki részéről, jót beszélgettünk négyesben.

Mitől jöhetett zavarba ennyire egy nő?



2016. márc. 1. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem számított rá, hogy találkoztok és váratlan volt számára a találkozás, nem volt rá felkészülve, hogy mit fog mondani és mi fog történni, mert lehet előtte teljesen máshol járt az esze. Én is ilyen vagyok, tök apró hülyeségektől zavarba tudok jönni, és szeretem ha előre felkészülhetek bizonyos szituációkra. 33N
2016. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En akkor vorosodom el egy ilyen helyzetben ha tetszik a pasi es kellemetlennek erzem a helyzetet es nem akarok lebukni:-)))


33/N

2016. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy tetszel neki, vagy pedig azért, mert összehasonlította magát a feleségeddel, és magát nem találta olyan vonzónak, ettől zavarba jött.

28/N

2016. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az igaz, ha én a kitaposott edzőcipőmben, mosatlan hajjal, smink nélkül megyek valahová, és ott összefutok valakivel, bárkivel, aki bemutatja a partnerét, aki csinosan öltözve, szépen kifestve, minden szál haja a helyén... hát én olyankor legszívesebben meghalnék. Nemrég volt ilyen, nagyon kínos volt, én kutyát sétáltattam az erdőben, jövök hazafelé, ezek meg akkor indultak valahová, mindketten frissen vasalva, elegánsan, majd' elsüllyedtem. És nem vagyok beleesve a pasiba, a nő szépsége volt "kínos".
2016. márc. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32 éves vagyok, én is ilyenre gondolok, h lehet csak felvett egy dzsekit, összefogta a haját, semmi smink, aztán összefutott veletek és azt gondolta, a fenébe, pont most..
2016. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!