Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vörösödhetett el így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vörösödhetett el így a barátom?

Figyelt kérdés

Egy kv zóban ültünk haverokka mikor betoppan a párom exe a jelenlegi párjával. A barátomnak teljese elvörösödött a feje..

Mi 1 éve vagyunk együtt, ők 2 éve szakítottak. 5 évig voltak együtt.

De nem is köszöntek egymásnak...

Talán érezhet még iránta valamit? Kéne aggódnom?


2016. márc. 1. 13:36
 1/4 A harmadik szem ***** válasza:
100%

Erre is a legunalmasabb megoldás a legjobb: Beszélj vele.

Egy kapcsolatnak addig van csak létjogosultsága, amég akármit meg tudtok beszélni. Sose másokhoz fordulj olyan dolgokkal, amiket a pároddal kéne megbeszélned.

De a kérdésere a válasz: Talán. Nem lehet ennyiből eldönteni.

2016. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én étteremben voltam az egyik kollégámmal, amikor az exe, megjelent, szintén más férfi társaságában, és teljesen megváltozott. Kérdeztem tőle hogy mi a baja, mondta hogy ott az exe, rákérdeztem, hogy szereti-e? És hát bólintott. Ez egy másik történet, de mindenképp beszélj a pároddal.
2016. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most már nem hozom fel a témát..már 3 napja volt.

Akkor a haverok elott nem akartam, és elég későn mentünk haza akkor meg már nem akartam ezzel zárni a napot.

Másnap meg már nem volt eszemben.

De legkozelebb tuti rákérdezek.

2016. márc. 1. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ezen én is elgondolkoznék egy kicsit, lehet h nem felejtette még el :D
2016. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!