Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eszre fogja venni hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszre fogja venni hogy nekem o az elso?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel most kezdtem el jarni es konnyen bekovetkezhet egy csok is. O amr tapasztaltabb ilyen teren nekem o lesz az elso. Eszre fogja venni?? Nektek mar volt ilyen fiuk??
2010. jún. 19. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát nyilván nem nyelvessel indítotok. am. csak add önmagad, ha meg lesz a piillanat
2010. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ez attól függ, hogy mennyire vagy ösztönös. nálam nem vette észre első párom, csak 2-3 évvel később amikor újra beszéltünk akkor közöltem vele, és enyhén kibukott =)

de amúgy mért nem mondod el neki, hogy ő lesz az első?

2010. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talan felek h mit fog szolni hozza...
2010. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam sem vette észre...

Szerintem nem fogja, mert az első csóknál mindenki egy picit zavarban van, és még nem is vagytok egymásra hangolódva.

2010. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én megértem, hogy félsz, én is voltam még kezdő kislány, de hidd el, ha emiatt rossz szemmel nézne rád, hogy ő lehet neked az első... akkor nem is biztos, hogy megérdemel =)

ha szeretnéd kipróbálni, hogy vajon rájön-e, akkor ne mondd el neki, de ha stresszelsz rajta, akkor legjobb ha elmondod, mert csak ezen fog járni az agyad, és nem a csókon =)

2010. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Koszi :):):) a valaszokat :) Nagyon rendesek vagytok :) Meg masokat is meghallgatok de ezek szerintem nyerok lesznek ;)
2010. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem most is azvanX"D pár napja járunk és pénteken volt az elsőő csóók:D és megkérdezte h ez volt az első?? mivel nemtűnt fel neki:D szval nagy eséllyel nem:D
2010. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!