Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Észre fogja venni vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre fogja venni vajon ezeket a dolgokat? Mit tegyek, hogy ne?

Figyelt kérdés

Két apróbb bajom van,ami igazán nagy! 1. ma este randim lesz,és biztos elcsattan az első csók is, de a pasi úgy tudja,hogy már sokszor csókolóztam,de ez nem igaz,még sosem,és nem akarom,hogy rájöjjön. Észre lehet venni? Hogy kerüljem el,nem akarom,hogy megtudja?

2.épp ma esett ki az egyik fogamból a tömés,vagyis most tök üres lyukas. Vasárnap van,és nálunk nincs fogászat,megcsináltatni sem tudom. Azt észre tudja venni? Elkerülni lehet-e?


2010. nov. 28. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet, kerüljétek inkább a csókot. Szájrapuszi is jó lesz :)

Nem is azért, mert még nem csókolóztál, hanem azért, mert a tömés, ahogy kiesett, egy csomó mindent engedett ki... kifinomultabb ízleléssel sajna észrevehető és undorító is egy picit.

Az első csók meg úgy a legszebb, ha elengeded magad, és rá bízod a dolgokat... nem kell hogy irányíts, inkább viszonozd, amit ő csinál.

2010. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szépen índitasz...

Már,mint nem értem mi van abban,ha valaki még nem csókolózott...


Amúgy a tömés észrevehető,ha nyelves lesz.... meg a csók is, attól függ egyből ráérzel-e.

2010. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Lehet, hogy a pasi is hazudott. :) Ha nem veszi észre, hogy tapasztalatlan vagy, akkor lebukott. Nem ciki, ha kiderül.

2. Szerintem nem vehető észre.

2010. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!