Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos a borotválástól begyull...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos a borotválástól begyulladnak a szőrtüszők a nemi szervem körül, ki hogy oldja meg ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

Egyik nap leborotválom, másnapra gyulladt, viszont már borostás, de újra nem tudom leborotválni, megvárom a harmadik napot, így csak kétnaponta tudok együtt lenni a barátommal. Aki hasonló gonddal küzd, hogy oldja meg? Milyen bőrnyugtatót használtok?

Borotván kívül próbáltam más szőrtelenítési módszert is, de még rosszabb.

Beszólásokat ne ha nem muszáj, köszi


2011. júl. 28. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne száliránnyal szemben borotváld ;)
2011. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy csak ott szedd le, ahol muszáj. Én -bevallom őszintén - (ritkán) szemöldökcsipesszel szoktam, de csak a legszélén. Egyébként meg inkább ne is nyúlj hozzá, szerintem.
2011. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen ezt próbáltam, de akkor nem lesz sima mint a babapopsi :$ :)
2011. júl. 28. 15:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanez a problémám :( És tök kínos amikor a barátom pont akkor kíván meg amikor már "szúr"odalent :)
2011. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hagyjam borzasan? én azt nem bírnám...
2011. júl. 28. 15:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg 3 pengés borotvával, nekem Gillette Simply Venus 3Plus van. Használj hozzá habot vagy bő vizet. Esetleg kamillázd be utána vagy valami hámosítóval is bekenheted, ha sebes is lesz. Vannak kifejezetten borotva után nyugtató testápolók. Ha hosszútávra tervezed, akkor viszont tényleg más módszert kell választanod, mert egy idő után meg szokja a bőröd. Nekem epilálás után kb 1 óráig piros csak és a borotválás után meg se látszik.
2011. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. Én pl. hintőporral bekenem utána, meg egy kis neogranormonnal előtte, mert nekem szörnyen viszket, és ég. :S néha varasan nő vissza, pedig meg sem vágom magam. De majd ki fogom próbálni hogy szemöldökcsipesszel végig, a nehezen elérhető helyeknél marad a borotva. :(
2011. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
uhh, köszi a válaszokat. de epilálni csak akkor lehet ha hagyod hosszabbra megnőni, mint a gyantánál, nem?
2011. júl. 28. 16:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig begyullad,benő,viszket,piros és szerintem nagyon csúnya,úgyhogy nem is szedem le mindenhol. Rövidre nyírva még mindig szebb,mintha csupasz lenne,de tiszta vörös és gyulladt. Használtam én már mindenféle kencét,módszert,de semmi sem vált be igazán. Csak a bikinivonalat meg az "alvázat" borotválom,a szemérem dombomon rövidre van nyírva. Szerencsére a párom amúgy sem szereti a csupasz puncit,de némi borosta vagy pötty különben sem áll közénk.Egy kicsit sztem durva,hogy ezért "nem tudtok együtt lenni". Egy normális kapcsolatban nem kéne,hogy gondot jelentsen.
2011. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem hogy nem tudunk együtt lenni, a barátom ezt elfogadná, egyszerűen engem nagyon zavar és kész.
2011. júl. 28. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!