Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Észre fogja venni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre fogja venni, vagy nagyon ciki lesz?

Figyelt kérdés
17/L vagyok és nem volt még barátom, sőt még nem is csókolóztam, de most alakul valami egy 24 éves sráccal. Elhívott randira és szerintem lassan elcsattan az eldő csók is. Azt tudja, hogy még nem volt barátom, de szerintem ő sem gondolja, hogy még nem csókolóztam. Így elméletben tudom mit kell csinálni, de észre fogja venni? Vagy hogy csináljam, hogy ne tűnjön fel?
2009. dec. 28. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
A legegyszerűbb, hogy elmondod neki, hogy ez lesz az első csókod. Biztosan megérti, sőt még örülni is fog neki, hogy neki te voltál az első. :)
2009. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Nah fordítva... :P neked ő az első :D
2009. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ne mondj semmit,csak élvezd!!:-))
2009. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
nem kell elmondanod.rá fogsz érezni és nem lesz gáz:)
2009. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha igazán szereted akkor magától menni fog...Viszont ha nem sok mindent érzel iránta akkor meg felesleges...Sztem tisztázd vele valahogyan mit gondolsz róla...(nem pont szóval, jelzésekkel)
2009. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Az én tapasztalatom elég vicces de ide illik. Én 13 voltam a fiú 18 és azt mondtam neki nagyon jól smárolok, igazából ez volt nekem az első. Miután elcsattant hát nagyon élvezte azt mondta te aztán tudsz csókolózni. Szóval nyugi nem bíztos h észre veszi.
2009. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2%
Égni fogsz!! Tuti szar lessz!! Te szegény
2009. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!!


21:54

Ne magadból indulj ki!!!

Am meg ha olyan okos vagy akkor mondd meg mit csináljak, hogy ne legyek gáz!!!

2009. dec. 29. 10:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt csináld, hogy ne akarj megfelelni senkinek. Ez nem futóverseny. Örülj neki hogy megtörténik ez a csodálatos esemény veled, és próbáld teljesen átadni magad az érzésnek. Hidd el, ez tetszeni fog neki. Ha parázol azt viszont észerveszi, és akkor könnyebben elszúrod.
2009. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fogsz beégni semmivel se!:) Az én első csókom igaz béna volt.:P De a srác szeretett így egyátalán nem érdekelte és nem bírta megállni, hogy ne csókoljon meg utána.:) Amikor először +csókolok egy fiút mindig ideges vagyok és ilyenkor szoktam picit bénázni.., de lenyugszok és utána már menni szokott. Ne idegeskedj! Na meg néha olyan is előfordul, hogy a szájához érek meg kéne csókoljam, de ideges vagyok és már bevagyok indulva és ez teljesen letaglóz.:D Amúgy jó lesz és, ha szereted nem lesz baj!:)
2009. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!