Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Észre fogja venni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre fogja venni, vagy nagyon ciki lesz?

Figyelt kérdés
17/L vagyok és nem volt még barátom, sőt még nem is csókolóztam, de most alakul valami egy 24 éves sráccal. Elhívott randira és szerintem lassan elcsattan az eldő csók is. Azt tudja, hogy még nem volt barátom, de szerintem ő sem gondolja, hogy még nem csókolóztam. Így elméletben tudom mit kell csinálni, de észre fogja venni? Vagy hogy csináljam, hogy ne tűnjön fel?
2009. dec. 28. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

barmennyire is fogsz csodalkozni nkm volt egy baratnom aki mar 10 evesen elkezdett csokolozni es meg 18 evesen se tudott:D eleg rossz volt vele mivel nagyon nyalasan csinalta:-s

es volt olyan baratnom is akinek en voltam az elso es nagyon jol tudott csokolozni:)

es szerintem orom lesz a csavonak h betanithasson:D

nekem legalabis az lenne:D


18/F

2009. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

lazulj el és bízd magad a srácra!

24 évesen fogja tudni kezelni a helyzetet, akár hogy is alakul.

remek lesz! irigylem! ;)

F

2009. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a válszokat, kicsit megnyugodtam. :)
2009. dec. 30. 17:38
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyatosan bénának fogod érezni magad!:) Nem bántásból, tapasztalat, de ez mindenkinél így van. Viszont nem feltétlenül veszi észre, sőt! Az én első barátom se tudta, hogy az volt az első csókom, és tudtommal nem is tűnt fel neki, pedig nagyon béna voltam!:) De hidd el, hamar belejössz!


Ami segíthet: Kicsit húzódj el időnként. Úgy értem ne teljesen, csak a nyelvesből.:) Kicsit hátrébb húzod a fejed, és apróbb puszikat adsz a szájára, ez is tetszeni fog Neki, úgyhogy venni fogja a lapot. Kicsit játszadozhatsz is, hogy hátrébb húzod a fejed amikor Ő még mindig közeledik, de egy darabig nem ér el, és kacéran mosolyogsz, hidd el, ettől se lesz pipa... csak érjen végül utol...:) Valamint aránylag hamar átöleled. Ezeket én az elején többször bevetettem azért, mert még esetlennek éreztem magam nyelves csóknál, és nem akartam sokáig húzni.:) így több rövid lett belőle, és volt időm belerázódni! Hajrá, és majd számolj be!:)

2009. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!


Azt még elfelejtettem mondani, hogy ez a srác nem nagyon bátor. Mondta is, hogy parázik a randi miatt, de szerintem, ha ott leszünk, akkor ő is feloldódik majd a bénázások után.

2009. dec. 30. 18:17
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor pláne ne aggódj, mert ha félénkebb kicsit akkor nem is fog erőltetni semmit, így könnyebb lesz.:) Azért csak alkalmazd amit írtam, nekem tényleg bevált. Ja és ne lepődj meg, ha kicsit tocsogtok, az első nekem is nyálas volt amellett, hogy ígyis úgyis béna:D
2009. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Erről az esetedről eszembe jutott egy mini story. :)


Beszélgettem barátnőmmel,hogy nála,hogy történt az első csók ?

A válasza : hááát elkezdtük, éreztem magamon hogy béna vagyok,miután abbahagytuk, rá kentem,hogy ezt elbénáztuk.

A következőn meg már jobb volt :)

2009. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!