Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mekkora gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora gáz, ha első randin lefekszik egy csaj velem?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok elvonatkoztatni, hogy könnyű nő, hiába kedveltem meg. Valamiért egy normális lányt nem úgy képzelek el, hogy az első 1-2 randin odaadja magát nekem. Gáz, hogy ezt így gondolom?

2018. júl. 23. 12:47
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
89%
Szóval nőként legalább az első 1-2 randin el kellene játszanom, hogy azt sem tudom, hogy mi az a szex, hogy ne tartsanak kvának, miközben a pasi nyomul rám és ha rajta múlna, már az első adandó pillanatban betenné nekem?
2018. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
88%
Micsoda kettos merce van meg mindog a ferfiak ...khmmm....pasik agyaban!!! Te is lefekudtel vele. Te nem tartod magad konnyuverunek? Vagy csak a nok azok, akiknek meg mindig el kell jatszaniuk a szende szuzet, vagy hogy nincsenek szuksegleteik?
2018. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy meg fordítsuk meg: Szerintetek mekkora gáz, ha csak megdugok egy reménykedő lányt aztán dobom?
2018. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy férfi az első randin az első adandó pillanatnál “él a lehetőséggel”, akkor én ugyan azt gondolom róla, mint most jelenpillanatban te a lányról! Semmivel se vagy különb tőle. Én az ilyen férfiakról azt szoktam gondolni, hogy csak a szex jár a fejükbe és nem egy nőt csinálgatnak egy hónapban, rosszabb esetben 1 héten. És semmiféle képpen sem lehet velük komolyabb kapcsolatot kialakítani.. tisztelet a kívételnek. Szóval tapsold meg magadat! 🙂
2018. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
93%

Én is erre a kettős mércére próbáltam utalni, mert hidd el, hogy nekünk nőknek is kiábrándító tud lenni, ha a férfit csak a szex érdekli vagy azt érzékelteti a nővel, hogy csak arra kell. Általánosságban mi is egy olyan férfit keresünk, aki nem akar minket rögtön az ágyba vinni, és ugyanúgy ki tudunk ábrándulni a másikból, ha egyből szexet akar.

Szóval ha csak szexkapcsolatot akarsz akkor vállald, hogy csak annyit akarsz. Ha párkapcsolatot keresel, akkor ne akarj valakit ágyba vinni az első 1-2 randin. Abban az esetben, ha a lány erőlteti a szexet, akkor meg lehet, hogy mégsem ő az, akit keresel. Ez ilyen egyszerű.

2018. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem áruld el neki ezt a kételyedet, hadd döntse el ő, hogy ezek után akar-e még hozzád nyúlni.
2018. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is volt olyan, hogy első randin ott kötöttünk ki. Azért, mert kívántam és nagyon kíváncsi voltam rá. Nem gyerekek vagyunk minek hetekig, hónapogik húzni..hogy fájó alhassal kelljen esténként lefeküdni ?

Azóta is együtt vagyunk :-)

2018. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
92%

Atya Úristen....

Benned komolyan nincs annyi önkritika hogy leülj és megkérdezd magadtól hogy " Na és te miért vagy ekkora hímringyó?"


Gondolkodj el magadon okostojás...

2018. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Azért nem értek egyet azzal, amit írtok, mert egy normális nőnek általában szüksége van érzelmekre a szexhez.Az első alkalommal ugyan milyen érzelmek lehetnek?! A férfiak meg nem ilyenek. Simán letudnak feküdni valakivel mindenféle érzelmi töltet nélkül akár első alkalommal is. Számomra ezért elgondolkodtató, ami történt. Nem hiszem, hogy az én dolgom lenne szólni egy nőnek, hogy első alkalommal ne feküdjön le velem, mert ez a legtöbb férfi szemében nem bizalomgerjesztő. Mindenesetre én ma megmondtam neki, hogy ennyi volt és pont.
2018. júl. 23. 18:26
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem feküdt volna le veled, akkor azért menne a sírás és a másik megalázása és kibeszélése, mert nem is gondolja veled komolyan, nem tinik vagyunk már, hogy hetekig várjunk, nem bízik benned stb stb...
2018. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!