Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mekkora gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora gáz, ha első randin lefekszik egy csaj velem?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok elvonatkoztatni, hogy könnyű nő, hiába kedveltem meg. Valamiért egy normális lányt nem úgy képzelek el, hogy az első 1-2 randin odaadja magát nekem. Gáz, hogy ezt így gondolom?

2018. júl. 23. 12:47
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
13%
Hát, nekem azért ez sok lenne, én asszem. Lehetséges, sőt, nagy rá az esélye, h énis kom olytalannak itélném.
2018. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz. Miért lenne gáz? Te vagy gáz, amiért most így hiszed. Sőt, kihasználtad őt. Nézhetjük így is. Ha nem akarsz első randin szexet, akkor miért nyomulsz? Ehhez két ember kell.
2018. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
65%

Ha annyira jó vagyok annál, hogy lefekszik velem aki annyira jó nálam, hogy lefeküdnél vele, az nekem inkább hízelgő és esik jól. Lehet majd fogsz rinyálni itt, hogy valami átok ül rajtad, ezért vágólapra teszem a kérdésed. :)

32/f

2018. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
83%
Bmeg, veled sem érdemes ám elmenni randizni. Tetszel a lánynak, kíván, utána keres, bízik benne, hogy még máskor is együtt lesztek, te meg dobod őt, mert túlságosan bejössz neki. Próbáltad már, nem is tudom, megismerni őt? A forró vér nem egyenlő az erkölcstelenséggel. Tudom, ez sokaknak magas.
2018. júl. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
12%
Könnyűvérű nő, nem kell sokat agyalni rajta. Nehogy eszedbe jusson komoly kapcsolatot kialakítani vele.
2018. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
85%
Az első párommal hónapok után feküdtem csak le a mostanival meg az első randin. Ettől nem lettem könnyűvérű vagy erkölcstelen :D Hónapok óta ismertük egymást akkor csak az volt az első kimondott randink.
2018. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
76%

1 hónapja beszélgettem egy sráccal, amikor meg lett az első randink, amin még a csókot sem engedtem neki(pedig már akkor úgy kivoltam, hogy már az érintésétől nedves lettem). A második alkalomnál már az ágyában kötöttem ki. Mekkora egy büdös k*-va vagyok, mi...?

De bocsi vonzott, igényeim meg szégyenszemre nőként nekem is vannak. Nem lett belőle életre szóló kapcsolat,de nem azért mert "könnyen odadobtam neki".


Nézz magadba is egy kicsit...

2018. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
89%
Micsoda könnyű vérű férfi, rögtön az első randin levekszik a nővel... De én megértem, hogy így gondolod, mert én se szívesen randizok könnyű vérű férfiakkal, akik már az első randin le akarnak velem feküdni. Valahogy nem így képzelem el a normális férfiakat.
2018. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
70%
,😂😂😂
2018. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 peca1000 ***** válasza:
82%

Legalább láttad a testét, így nem kell hetek, hónapok mùlva csalódni ha nem tetszik.


Ha egyébként bejött a csaj, leszámítva, hogy korán odaadta magát (ahogy te is), akkor most szépen felhívod, bocsánatot kérsz, randizol, és jársz vele :)

2018. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!