Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívott? Vagy ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívott? Vagy ez nem randi? 17/L

Figyelt kérdés

Tegnap a barátnőimmel lementünk a városba hülyülni. A főtéren leültünk egy padra és akkor odajött az a srác, aki már egy éve tetszik. Megkérdezte, hogy maradhat e, mert nagyon unatkozik. Erre rávágtam, hogy persze üljön csak le.

Legalább egy órája beszélgettünk már amikor mondtam, hogy nekem mennem kell, mert edzésem lesz és előtte el kell még készülnöm. Fölálltam, hogy megyek erre a fiú is fölállt, hogy hazakísér, ne kelljen egyedül mennem. Mondtam, hogy ok. A főtértől haza gyalog kb. fél óra és mi ez idő alatt nagyon jól beszélgettünk.

Amikor hazaértünk elköszöntünk egymástól puszival és én be akartam menni a kapun utánamszólt, hogy várjak egy kicsit. Kérdeztem, hogy mire erre megkérdezte, hogy lenne e kedvem szombat délután találkozni. Mondtam, hogy én benne vagyok és megbeszéltük, hogy majd hív a részletek miatt.


2010. jún. 18. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:

ez randii ;)

irigyellek, ügyesen ^^

2010. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak sakkozni akar veled.
2010. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
randi hát:)
2010. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Óvszert el ne felejtsd.
2010. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hőmérőzni
2010. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez nem kérdés h randi e! mert az;)

Jó h neked ilyen könnyen megy:)

irigyellek;;

Jujj mileszott?:P:D

Sok szerencsét!:)

2010. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ghána - Ausztrália

jó meccs lesz

2010. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

azta...

hát Te aztán szép lehetsz...

2010. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de irigyellek:D de nagyon nagyon nagyon. ja és ez egy randi:) sok sikert:P
2010. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!