Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova menétek? Hova vinétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199303 kérdése:

Hova menétek? Hova vinétek a lányt első randira? És Szerintetek meg lehet csokolni őt a randi végén? Vegyek neki valami ajándékot? Előre is kőszi a válaszokat: Hűlyeségektől kiméljetek! Sziasztok én 18 ő 17

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:

utcán sima séta

simán meglehet csókolni de csak akkor ha látod hogy mélyen már többször a szemedbe nézett

ne vegyél neki semmit

2010. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél neki semmit... 1. randin hol akarsz még neki ajándékot venni?? És ha látod rajta hogy kedvel akkor nyugodtan megcsókolhatod. Vidd el moziba.
2010. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gumit vegyél, hátha olyan...:)
2010. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már miért ne csókolhatnád meg? Először mondjuk érdemes finomabban kezdeni, megérinteni a karját, megfogni a kezét stb, később mondjuk megsimítani a haját, (ravaszabbaknak: úgy tenni, mintha letörölnél valamit az arcáról stb). Meg amikor odaérsz, hogy meg szeretnéd csókolni, jó ha nem 1 méterről kezded, hanem egy padon pl egymás mellett ültök közvetlenül. Ezzel az egésszel egyrészt felépítesz egyfajta pozitív "feszültséget" köztetek, másrészt nem ajtóstul rontasz be a házba azzal, hogy mindenféle korábbi dolog nélkül egyszercsak lesmárolod.
2010. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

17:32

"Vidd el moziba."


Első randin ne vidd moziba! Hülyeség, ne hallgass rá! Első randin dumálni kell, a mozi nem erre való! :)

2010. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kőszőnőm a válaszokat:] atőbbi választ is várom:]
2010. febr. 21. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Legszívesebben ágyba vinném :D.


Komolyan: Igen az ajándék jó! látja hogy komolyan veszed.

Pici ajándék pár száz forintért. Csoki, virág, plüssmaci.

Végig légy figyelmes vele, figyelj rá. A kezét megfoghatod átkarolhatod bátran. A csókot meg adhatsz örülni fog neki :).

Én Bp-i vok. Így mivel most hideg van pláza mozi utána enni valamit. Korizás. A második randira meg gyűjthetsz 5letet abból amiket megtudtad hogy szertecsinálni.

HA egy lány elmegy veled randizni akkor már benne van ,hogy tetszel neki. Ilyenkor fiúként nem szabad bizonytalankodni :). rem segítettem



Petrik

2010. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Menjetek el valami kiállításra. Folyamatosan lesz téma, és valszeg többet megtudsz róla, mint egy moziban. + el lesz ájulva, hogy milyen intelligens vagy :D

Ha minden jól megy, simán belefér a csók

2010. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20:07 :


én személyszerint a kiállítást elkerülnél ha csak ő nincs oda ezért a dolgokért...


sétáljatok üljetek be egy csendesebb helyre igyatok valami jó meleget legyen az kávé,forraltbor vagy valami ilyen hidegben jól fog esni mindkettőtöknek. ajándék szerinem nem egy rossz ötlet és igaza van az előttem szólónak csoki,virág,vmi plüss szar :) (virágra ilyen időben én nem szavaznék de szerintem az a legkedvesebb :) )

sok sikert!

F/17

2010. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!