Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok mar duplarandin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mar duplarandin?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel megbeszéltük hogy elmegyünk duplaradira...de nem tudom hogy hogyan viselkedjünk a párommal...szal smaci meg ilyesmi jöhet előttük ??( a barátom és a baratnom barátja nem ismerik egymást de mindketten beleegyeztek)


ha voltatok milyen tapasztalatok volt???


2010. jún. 18. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már voltam.Smaci mehet,de ne vigyétek túlzásba.Ha a két srác nem ismeri egymást akkor ismerjék meg.Kicsit dumálhatnak még te a barátnőddel,vagy 4-esben beszélgessetek.De menni fog magától az egész.
2010. jún. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még szimplán sem...:(
2010. jún. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint a másik kettő meleg? Szerintem amúgy mehet, úgyis érezni fogjátok mit enged a szituáció, ne parázz feleslegesen előre.
2010. jún. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja! Ilyen párcserés buli? Nekem nem adja.
2010. jún. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt, de hétfőn lesz... Ha gondolod utána mesélhetek. :)
2010. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ok az jo lesz
2010. jún. 18. 13:36
 7/7 A kérdező kommentje:
nem melegek :P
2010. jún. 18. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!