Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves lányok. Milyen az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok. Milyen az a férfi ideál számotokra, akivel szívesen randiznátok?

Figyelt kérdés
Illetve milyen közös programnak örülnétek?
2018. júl. 7. 12:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Magas,testesebb tehát nem feltéltelnül izom, hanem nem vékony de nem is elhízott. Borostás,barna hajú,szemű,így igazából ennyi,egy ilyen külsővel nagyon meg lehet fogni,nekem jöhetne akárki de valahogy ez a külső fog meg egy férfiban.
2023. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
100%
Sportos legyen,fekete/barna haj,barna szem,szexi,aranyos,laza,jóképű,legyen higénikus,tudjon főzni,vigyázzon rám,okos,de ne legyen stréber,önzetlen,gondoskodó,vad legyen,175-188cm,kedves,úriember és ami a legfontosabb legyen humora,legyen vicces,a pénz nem érdekel,sokszor lepjen meg(bármivel)kérek vagy ovális fej,tökmindegy,
júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22:ugyanez nekem is:))tisztára
júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Találtam egy barátot❤️😃😂#22
júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
#23*elnézést
júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Miért?:)
júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én az ideálra írtam hogy nekem is ugyenez egy pasiba:))
júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Nem azért elnézést,hanem azért mert elírtam.

A barátot még csak viccből írtam😐

júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!