Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves lányok. Milyen az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok. Milyen az a férfi ideál számotokra, akivel szívesen randiznátok?

Figyelt kérdés
Illetve milyen közös programnak örülnétek?
2018. júl. 7. 12:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

14:47-es privátra:

Talán azt kellett volna leírnom, hogy őszinte, megbízható, ne szórja a pénzt és a többi?! Igen, ezt én is megadnám még mielőtt belekötnél.

Egy egészséges erkölcsű ember ezt evidensnek veszi, egyrészt felesleges idő ill. energia pocséklás ezeket 66x leírni, másrészt a többieket is untatná.


(#9-es voltam)

2018. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
50%
Fiatal,magas,rosszfiú :) Van is otthon egy ilyen,de nemsokára le lesz cserélve egy jobbra :) 36n
2018. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

#12

:DDDD

2018. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Èn csak elméletben vàlaszolok, van pàrom. De előtte sokat randiztam.


A legtökéletesebb program a vidàmpark lenne, de mivel nincs, megteszi egy séta, fagyizâs, mozi, valami közös jàték:)


Az ideàlom férfiak terén mindenképp magas (190cm körül vagy felette) Sötét rövid haj, borosta- 1-2 centis szakàll, mackós testalkat ( kis pocak), NEM kigyúrt, de azért legyen rajta izom. A túlsúly nem gond, inkàbb bejön, de nem 200kg ra és 9 hónapos sörhasra gondolok. Arcra természetesen nekem tetsző legyen, amolyan Matt Leblanc típus jön be igazàn. Belsőre intelligens, kedves, hűséges, törődő, legyen humora. Olyannal pl szóba sem àllok aki nem szeret olvasni, életében egy könyvet se nyitott ki ami nem kötelező vagy tankönyv. Lehessen vele nevetni, poénkodni. Nem szeretem a karóba ült embereket akik mindig mindent vèresen komolyan vesznek. Ja és àltalànossàgban az 1-2-3 évvel fiatalabb pasik jobban bejönnek. 32/N

2018. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Külsőleg fogjon meg benne valami. Az se baj ha magasabb nálam. Legyen szép mosolya, és ne legyen agyon gyúrva.

Belsőleg legyen humora. Intelligenciája. Lehessen mindenről jókat beszélgetni vele. Jókat nevetni, őszintén beszélni.

Elsőre talán egy jó séta tetszene. Leülni valami folyó/tó partra. Meginni valamit.

2018. júl. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
60%

Akivel szívesen randiznék, az látásra számomra vonzó (embere válogatja :D), emelett intelligens, lehetőleg művelt, céltudatos, legyen önbizalma (kellemes mértékben, hogy merjen kezdeményezni pl beszédtémákban, de ne az legyen a téma, hogy ő milyen szuper stb), legyenek érdeklődési körei amiről tudunk beszélni, hátha van közös. Igényes megjelenésű, ezen belül lehet sportos, elegáns, a szélsőségeket kerülném. Az igényesbe beletartozik, hogy ápolt a külseje, karbantartott haj, körmök pl.


Szerintem ezek általánosságok, amik minden nőnek tetszenek egy férfiban, ezt kiegészíteném azokkal, amik számomra plusz pontok ( nem kérek negatív megjegyzést, mindenkinek meg van a saját preferációja, nekem ezek. Természetesen nem kritériumok, de örülök, ha ezek közül van valami, vagy minél több, nekem személy szerint ezek lennének vonzóak):


- 180 + magasság

- sötétbarna haj

- átlagos vagy enyhén sportos testalkat

- ha egyetemet végzett ( én is végeztem, rengeteg közös

témát szül, főleg ha hasonló szakterület)

- humoros, közvetlen, de nem közönséges

- előzékeny, kedves (itt megjegyezném, ez kölcsönösen

lenne meg)

- vannak érdekes történetei, vagy beszédéből kitűnik,

hogy érdekfeszítő gondolatmenete van (ez számomra

nagyon vonzó)

- ha előzetes beszélgetés alapján sok közös pontunk van

(kedvenc filmek, sport stb. )

- kedves mosoly (nekem személy szerint ez a gyengém egy

férfiban, ha a mosolyával le tud venni a lábamról :)))


Ahova szívesen elmennék, az egy kertes, étterem szerű hely, lehetőleg este, ahol finom borok is vannak, és később szép a környék egy kellemes sétához :)

22/l

2018. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
22%

Jó nektek egy lakótelepi tetkós proli is, csak legyen barna hajú, barna szemű, magas és izmos.

Nem kell ezt annyira túlbonyolítani. A belső tulajdonságok megemlítése is teljesen felesleges, nektek a külső bőven elég az "álompasihoz".


Aki meg itt részletezi, az kb. egy 12 éves kislány szintjén van agyilag.

2018. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
30%
Látom megérkezett az ügyeletes incel a 17- es válaszoló személyében . :D
2018. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

16 voltam :)

Mint írtam, (ha tudsz olvasni), ezek nem kritériumok.

És nem magamat védem, de eddig csak egy ilyen sráccal tudtam találkozni, (külsőleg), és épp azért nem ő most a párom, mert a viselkedése számomra tolerálhatatlan volt. (én voltam aznap a 3. csaj akivel találkozott, két-három hétig luxus volt válaszolni, aztán mikor megkérdeztem, hogy most mi van, akkor letiltott).

A kérdés írója ideált kérdezett, meg is válaszoltam, részletesen, mert gondoltam mivel kíváncsi, (ezért kérdezett), akkor már nem nagy vonalakat adok meg, hanem pontosítok. Az ideál, mint tudjuk, kb álomkép. A fejedben van, jó lenne, de nem kötjük hozzá magunkat. Gondolom neked ez új :)))

És pont a külső, amiből tudok engedni, belső tulajdonságokból nem, mert akkor semmi értelme. Egyébként, van az a mondás, hogyha van egy jó süti, miért ne lehetne finom csoki borításban ;) Csoki nélkül is örülsz neki, de bevonattal még jobb.

2018. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
.
2018. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!