Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves lányok. Milyen az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok. Milyen az a férfi ideál számotokra, akivel szívesen randiznátok?

Figyelt kérdés
Illetve milyen közös programnak örülnétek?
2018. júl. 7. 12:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
39%
Sportos, szalkas, legyen borosta rajta, jo ha van autoja, es lakasa. Hogy lehessen vele alapozni. Persze ugy, hogy en is dolgozom es beleadok a dolgokba. 26/l
2018. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
61%
Tehát az az ideális, ha bele kell ülni a készbe :D
2018. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
44%

Nekem a legfontosabb hogy kezeljen egyenlokent ne alazzon ne nézzen le

Ne érezze magát a férfi felsőbbrendűbbnek nalam csak azért mert farka van

Ne kezeljen úgy mint egy hazirabszogat ne csináljon úgy mintha egy szállodában élne ahol minden kénye kedve szerint van

Olyan férfit szeretnek aki nem akar gyereket ,van humora , szeret utazni bulizni szórakozni

Elfogadja azt hogy egyenlő felek vagyunk és nem akar ledominalni irányítani stb

2018. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
52%

intelligens, tisztelettudó, kedves.


hát mondjuk valaki, aki nem egy állat, aki a farka után megy, hanem van értékrendje. durva.

2018. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%

Tisztel, mosolygós, kedves velem, ápolt.


Tökéletes randi hely számomra egy kirándulás valami dombos erdős helyen.

2018. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
44%
Kedves 3-as. A 2. mondatodnak megfelelő férfi nincsen az egész világon sem. Még a legnormálisabb, legintelligensebbek között sem. Még ha tagadja, minden erejével ellene van akkor sem. Talán egyszer, sok száz év múlva eljutunk idáig, de ez egy nagyon mélyen gyökerező vmi a férfiaknál.
2018. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
33%
Ùgy érzem mintha eddig csak tinik válaszoltak volna..
2018. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
47%
Szerény, intelligens, erkölcsös, visszafogott. Kinézetre tiszta, ápolt, átlagos testalkatú vagy sportosan izmos (NEM kigyúrt), jó, ha nálam magasabb. Haj, szakáll olyan legyen, ami hozzá illik. Közös program felőlem bármi lehet, ahol mindketten jól érezzük magunkat. Én nem szeretem a nagy felhajtást, bulizást, koncerteket, fesztiválokat, közösségi programokat, az olcsó, egyszerű programok is megfelelnek. Egy túra, séta, fagyizás, kávézás/teázás, esetleg színház, mozi, étterem jó lenne.
2018. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%

Nem tartozom az átlaghoz, érdeklődésem meglehetősen nehéz felkelteni. Azonban ha ez megtörténik és megbecsülést érzek, ragaszkodásom mély és valódi. Tüzes természetem miatt egy kisebb lángon pörgő emberre hamar ráunok, ezért olyasvalakire van szükségem, aki hozzám hasonlóan energikus, ugyanakkor gyengéd és tapintatos, így nem sebzi meg a szívem ha feltárom neki.


Közös progi kedv-és energiafüggő, van, amikor futnék, máskor egy séta tökéletesen megfelel.


#nemkerekprivatot -.-

2018. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
61%

Az intelligens és művelt embereket kedvelem leginkább, akikkel mindenről lehet beszélgetni. A tudásra nagyon felnézek. Fontos még a közös értékrend, erkölcs, és hogy akarjon családot.

Külső: legyen egy szimpatikus arcberendezése az illetőnek és inkább a magasabbak közé tartozzon (én 182 cm vagyok). A többi lényegtelen.

2018. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!