Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondtatok már le randit, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtatok már le randit, mert betegek vagytok?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány, és megbeszéltük egy fiúval, hogy találkozunk (második randi lenne) és nagyon kínosan érzem magam, mert elkaptam valamilyen vírust( hasfájás, gyengeség) és nem vagyok túl jó állapotba, valamint nem szeretném, ha ő is elkapná. Szerintetek nem fogja azt hinni, hogy csak kamuzok? Nem szeretném elrontani, mert nagyon bejön a srác.
2018. jún. 29. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ok nélkül bizalmatlankodik, és kiakad hogy kamuzol, akkor sokat nem veszítesz vele :D
2018. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen mondtam már le így többször. Egyszer hányós vírust kaptam be, máskor meg torokgyulladás miatt. Sajnos van ilyen, bocsánatot kértem és egy másik időpontot mondtam, amikor pótolhatjuk.
2018. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen mondtam már le. Esetleg egy másik időpontot beszélj le vele, hogy ne idegesítsd magad azon, hogy félreérti e.
2018. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen,betegséget nem lehet kiszámítani.

Illetve olyan is,hogy rokonok váratlanul jöttek látogatóba így aznap írtam a srácnak,hogy rokonok betoppantak most nem mehetek el.


Mondtam neki beszéljük meg a kövi hétvégét.


Elfogadta,nem problémázott. Ő is mondta,náluk is vannak rokonok akik nem szólnak csak a kapuban megjelennek,hogy akkor jöttek és maradnak 1 hétre :D Elpoénkodta.

Szerintem nem fordult meg a fejében,hogy kamuznék akár mikor beteg voltam vagy annál amikor rokonok jöttek.

2018. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!