Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után mondtátok ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mondtátok ki, hogy együtt vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most randizós korszakomat élem és az egyik fiú nagyon megfogott engem. Viszont Ő nagyon magabiztos és én is az voltam addig, amíg rájöttem, hogy hűűűhaaaa ez már valami :D És onnantól kezdve kicsit meghátráltam. De megpróbálom a helyzetet kézben tartani. Szerencsére az első randi jól sikerült. Másodikra készülünk. Ti hanyadik alkalommal mondtátok ki vagy kérdeztétek meg, hogy mi legyen? Vagy csak úgy egyértelmű volt? És Ti ha hetente találkozgattatok, akkor minden nap tartottátok a kapcsolatot? Mert úgy érzem, hogy mi facen nem tudunk úgy dumálgatni, élőben viszont nagyon és így 2-3 naponta írunk egymásra. Mondjuk engem eddig nem zavar, de gondolom ha elmúlik a "zavar", akkor fog ez menni :) A másik kérdésem: Ő kicsit komolyabb szisztémájú ember és látszott, hogy egy az egybe párkapcsolatot akar, egyenes volt és aranyos. Viszont mesélt arról, hogy majd szeretne hamarosan családot, bemutatni a szülőknek, én meg huuu, kicsit beijedtem. Vagy ez a normális? Egy párkapcsolatom volt, 5 éves és itt kifújt... :D Nagyon tapasztalatlan vagyok etéren. Persze örültem neki, hogy ennyire akar, csak számomra furcsa volt, hogy nem csak szexet akar vagy nem nagyon akarja húzni az időt :D

leírnátok a saját tapasztalataitokat? :)

26 éves lány vagyok :D



2017. nov. 23. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
2 nap után. Derült égből villámcsapásként robbant be az életembe és ugyanolyan hirtelen távozott később:D
2017. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő hány éves? Van az úgy, hogy kimondani sem kell, mert nyilvánvaló. Mondjuk, 2. randi sem volt még, ehhez korán van így kijelenteni.
2017. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy randi elott nem ismerted es ez meg csak az elso volt. Mert, ha igy van, akkor en ennyire nem szaladnek elore, majd alakul.
2017. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazabol egy tarskereson ismerkedtunk meg es utana az elso randi elott kb. egy hetet beszeltunk. O 30 eves. Kicsit en meg varnek a dolgokkal, o pedig nem, ugy vettem eszre. Kicsit nehezen nyilok meg es nekem meg ez sok. Viszont a kezdeti lendulet is kicsit alabbhagyott miattam, mert beparaztam... es erezheto rajta is, hogy bizonytalanabb. Szerintem vizvalaszto lesz a masodik randi.
2017. nov. 23. 22:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Így nem csoda, hogy lesokkolt, ijesztő, ha egy idegen az első randin ezzel jön, amikor nem tudod, hogy igazából milyen. Ugye elsőre csak a jót igyekszik mutatni az ember. 30 évesen nincs elkésve, hogy így rohanjon. Ismerkedjetek, aztán majd eldöntitek, hogy lesz-e belőle kapcsolat.
2017. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
30 évesen nincs elkésve? Lehet 10 év múlva a 40 évesekre is ezt mondják majd... nekem ez fura... így 26 évesen elkésve érzem magam, 30 éves férfitól már mégiscsak komolyabb szándékot várnék. De ez a komment lelombozott kicsit... :/
2017. nov. 24. 00:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 30 éves kor még nem olyan vészes a férfinak család szempontjából.

40-től én már nem mondanám ugyanezt. Azért meg is kell ismerni a másikat, nem egyből gyereket gyártani, aztán ki tudja, hogy milyen a másik. És fel is kell őket nevelni, hiába tud egy idősebb férfi gyereket csinálni, ha utána foglalkozni sem tud a családjával, mert idős, nyűgös, nem egy világ egy gyerekkel stb.

Ez női szempontból meg ugye megint más. De azért, mert valaki azt érzi, hogy el van késve, egyből fejest ugrani mindenbe, nekem meredek. Mert utána jön a sírás.

Nem mondtam, hogy ő rossz ember, hanem azt, hogy adj időt magatoknak és ismerd meg, egy találkozásra építeni nem lehet.

2017. nov. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
En abszolut nem szeretnek meg gyereket, igy nem is fogok egy ideig meg szulni. A "nem kesett meg el semmivel" dolgot arra ertettem, hogy nem duhajkodik mar 😁 Tehat 30 eves korara mar csak beeredik az ember... remelem 😁
2017. nov. 24. 08:00
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 Ez hülyesség, ne haragudj. Sajnos az hogy valaki harmincas nem garancia arra, hogy beérett a feje. Kapuzárási pánik meg még odébb van.


A kérdésre válaszolva, nyugalom. Második randi jön még csak, nálam visszás lenne, hogy ennyire lefixálja már mit szeretne. Jóformán még nem is ismeritek egymást. Inkább azt érzem, hogy ő akar már családot, gyereket, rohanni előre csak hogy le ne maradjon a tervezett korról, amikor már családot akar. Te meg ugye azt írod, hogy még nem akarsz gyereket. Kicsit görcsösnek tűnik a dolog. Szerintem nem ő a te embered, de ne legyen igazam.

2017. nov. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Kb. első randi után - órákig tartó séta a Szigeten, aztán hajnali négyig beszélgettünk zenét hallgattunk :)


Szóval igencsak tartalmas randi lett, majdnem 12 órát voltunk együtt kapásból. :D

2017. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!