Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után mondtátok ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mondtátok ki, hogy együtt vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most randizós korszakomat élem és az egyik fiú nagyon megfogott engem. Viszont Ő nagyon magabiztos és én is az voltam addig, amíg rájöttem, hogy hűűűhaaaa ez már valami :D És onnantól kezdve kicsit meghátráltam. De megpróbálom a helyzetet kézben tartani. Szerencsére az első randi jól sikerült. Másodikra készülünk. Ti hanyadik alkalommal mondtátok ki vagy kérdeztétek meg, hogy mi legyen? Vagy csak úgy egyértelmű volt? És Ti ha hetente találkozgattatok, akkor minden nap tartottátok a kapcsolatot? Mert úgy érzem, hogy mi facen nem tudunk úgy dumálgatni, élőben viszont nagyon és így 2-3 naponta írunk egymásra. Mondjuk engem eddig nem zavar, de gondolom ha elmúlik a "zavar", akkor fog ez menni :) A másik kérdésem: Ő kicsit komolyabb szisztémájú ember és látszott, hogy egy az egybe párkapcsolatot akar, egyenes volt és aranyos. Viszont mesélt arról, hogy majd szeretne hamarosan családot, bemutatni a szülőknek, én meg huuu, kicsit beijedtem. Vagy ez a normális? Egy párkapcsolatom volt, 5 éves és itt kifújt... :D Nagyon tapasztalatlan vagyok etéren. Persze örültem neki, hogy ennyire akar, csak számomra furcsa volt, hogy nem csak szexet akar vagy nem nagyon akarja húzni az időt :D

leírnátok a saját tapasztalataitokat? :)

26 éves lány vagyok :D



2017. nov. 23. 22:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Összeköltöztünk te hülye!
2020. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó kinek szólt? :D
2020. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!