Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! (17-22 év közöttiek) Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (17-22 év közöttiek) Ti voltatok már úgy, hogy azt mondtátok, hogy azzal a lánnyal, akivel együtt vagytok, örökké együtt maradtok? 16/L

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jaja volt már ilyen, egyszer..

(Túl jól indult)Csak hát nem jött össze, 1 hónap múltán közölte, csak fellángolás voltam, felejtsem el, sorry :I

2010. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Voltam már úgy, jól le is koptatott. :D
2010. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ja ja..Sajnos

Lekoptatott hogy ő nem gondolt ilyen hosszú távra. (hasonlóképpen mint az első 2 válaszoló esetében)

Am most haverra lexek majd kíváncsi, fél éve vannak együtt, ő 17 éves a csaja 14 és nagyon örökre terveznek...XD

Mondom várjá azé ezze még.............

2010. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jááj. eddig mind a 3 esetben a csaj tette lapátra a csávóját.:D hát eznem nyugtat meg.^^:D

de áá. am ha a csajszi 14.. akk bőven ott hagyja még.. mert meglát egy hű de helyes pasit és ak egyből az kell majd neki...:D:D

am

én pasim is 17.. és ő is azt mondta h sosem hagy el...:D^^nem is akarom:O de .. annyira nemtom mit higyjek erről az "örökké együtt" dologról..

2010. máj. 11. 22:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Az első nagy szerelem mindig így indul persze nagyon ritkán van heppy end.
2010. máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17F : velünk is ez volt, ezért a csaj mindent megengedett magának, mert azthitte úgysem szakítok vele, de a végére kénytelen voltam :)
2010. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hát volt egy csajom az (((első héten))) azt mondta hogy Szeret és hogy velem akar maradni örökre na én itt tudtam hogy ez nem normális és ebből nem lesz semmi aztán így is lett megdugtam párszor még húztam egy ideig az agyát aztán ment a süllyesztőbe


tudom kicsit durva voltam de az aki 1-2 hét után már azt mondja hogy szerelmes az nem komplett

2010. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem 2-2,5 hétbe tellett beleszeretnem a mostani pasimba xD
2010. máj. 11. 23:07
 9/13 anonim ***** válasza:
16 évesen még nem nehéz :P ^^ ez teljesen normális ilyen korban :D
2010. máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gondolni biztosan sokan gondolják így. A probléma csak az, hogy én össz-vissz egy 40 fölötti párt ismerek, akik gimiben jöttek össze.
2010. máj. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!