Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! (17-22 év közöttiek) Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (17-22 év közöttiek) Ti voltatok már úgy, hogy azt mondtátok, hogy azzal a lánnyal, akivel együtt vagytok, örökké együtt maradtok? 16/L

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 22:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Voltam, de aztán mégsem lett belőle semmi, de más okok miatt :D

Amúgy én nem vagyok hajlandó összejönni senkivel sem, aki iránt nincs meg ez az érzés.


18/F

2010. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
volt. szakitottunk
2010. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mindenki hiszi szerintem egyszer legalább ezt, de ha szerencséje van önmagától jön rá, hogy az élet nem így működik.

Ilyen mindenkivel van az életében, de nem lesz belőle semmi. Na jó, bocsánat, százból egyszer lesz ilyen korban. A szüleink idejében gyakrabban volt, hogy összejöttek egyetemen, középsuliban, aztán összeházasodtak. Ma elég sokan közülük elváltak, persze abból sem mind.

2010. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!