Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vallottatok szerelmet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vallottatok szerelmet? Mit mondtatok?

Figyelt kérdés

Nagyjából megvan hogy miket próbálok majd "lányos zavaromban" mondani. Azt is tudom hogy hiába próbálom összeszedni a gondolataimat előre, tuti h le fogok majd fagyni mert nagyon rá parázok majd. Viszont kíváncsi lennék hogy Ti hogyan csináltátok? Ti is nagyon izgultatok? Miket mondtatok?

Köszi



2018. febr. 9. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondott valami idióta szöveget, amit tényleg totál nem értettem, nem is emlékszem, hogy mi volt az. Értetlenkedtem, erre mondta, hogy " ez egy vallomás volt". Abból levettem :)
2018. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogyan. Egyszer sem jutottam el odáig.
2018. febr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nalunk egyikunk sem vallott szerelmet, csak ugy magatol kialakult az egesz
2018. febr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem terveztük, egyszer egy beszélgetés közben egyszerűen azt mondta, hogy szeret. Spontán volt és teljesen őszinte.
2018. febr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mire szerelem van, addigra már a másikkal rééégen tudatom a szándékaimat. Szóval csak akkor hagyom elmémet szerelem felé nyitni, ha együtt vagyunk.
2018. febr. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak úgy mondtam. Baromira izgultam, alig kaptam levegőt.
2018. febr. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom mondta először, hogy szeret. A földön ültem, velem szemben térdelt, fogta a kezem, csak annyit mondott, hogy szeretlek. Nagyon szép volt.
2018. febr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Mióta ismerkedtek, hogyan alakul?

Biztos, hogy egy teátrális vallomás szükséges, nem elég megfogni a kezét, megcsókolni és azt mondani, hogy "szeretlek"?

2018. febr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!