Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan vallottatok szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vallottatok szerelmet?

Figyelt kérdés
Egyenesen megmondtátok vagy kertelés volt? Előkészítettétek a dolgot vagy spontán jött? Mi történt utána?

2017. aug. 24. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

- Kati!

- Igen?

- Szeretlek!

Én ilyen fantáziadúsan oldottam meg ezt a dolgot.

2017. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Én már nem emlékszem hogyis volt nálunk :/ biztos azért mert nem volt semmi különleges dolog csak elmondtuk, hogy szeretlek :D
2017. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Szakasosan, lassan adagoltam, csöpögtettem, aztán később már " nyakonöntöttem", de csak ha biztos voltam a viszonzásban...mi történt utána, hát szex...
2017. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a "szerelmet vallásra" mint mérföldkőre gondolsz, akkor sehogy. A nagy hősszerelmes jeleneteket szerencsére rég kinőttem, semmi hasznuk, semmit sem érnek önmagukban.

Nálunk inkább egy teljesen természetes lépése volt a kapcsolat formálódásának. Kb. három hónap ismerkedés után összejöttünk (szexeltünk), utána egy rövid ideig (~1-2 hónap) csak élveztük a helyzetet és nem beszéltünk komoly kapcsolatról, de időközben mégis közelebb kerültünk, és egyszerűen elmondtam neki, hogy szeretem. De igazából úgyis nyilvánvaló volt, különösebben nem jelentett pluszt, hogy kimondtam. Neki egy kicsit tovább tartott.

2017. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Mikor? Én hetente legalább egyszer szerelmet vallok a feleségemnek, ha másképp nem úgy, hogy "én is".

58F

2017. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Leültem vele szembe, és elmondtam, hogy van valaki akit szeretek, elmondtam neki az érzéseimet, majd a legvégén azt, hogy ő az akit szeretek. ( barátok voltunk kb 1,5 évig) Összejöttünk, mert ő is így érzett állítólag, de hamar szakìtottam vele mert félre ismertem.

Lány vagyok amúgy és utálom halogatni a dolgokat, egy-két napot gondolkoztam azon, hogy bevalljam-e neki.

2017. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 CFB ***** válasza:
Én még sehogy. Akik szerelmet vallottak, azok többnyire üzenetben, minden egyéb nélkül. Személyesen is valahogy így.
2017. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 CFB ***** válasza:
Ja, bocsi. Nek akarlak kiábrándítanj, mi történt utána :')
2017. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!