Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondtatok már le randit ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtatok már le randit ezért?

Figyelt kérdés
Elmondta, hogy rossz napja van, elege van mindenből és nincs kedve találkozni.
2017. aug. 9. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze volt ilyen. Ilyenkor magamnak is rossz társaság vagyok, nem hogy másnak. De olyan is volt, hogy erőt vettem magamon, elmentem mégis a randira és nagyon jól éreztem magam.
2017. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem szemben többször is mondtak le találkát ezzel az indokkal. Természetesen többet nem is kerestem, és mivel a nők egy elenyésző százalékának jut csak eszébe, hogy ilyenkor neki kéne jelentkeznie, ezért ezek a kapcsolatok nem is folytatódtak.
2017. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindig szóltam, ha éppen borongós hangulatom volt. Ha nem volt gondja vele, találkoztunk, ha igen, akkor átszerveztük. Mondjuk ez velem ritákán fordult elő, általában örülni szoktam a randiknak :)

31/f

2017. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ilyet nem tudnék elképzelni, ha valaki érdekel, azzal bármikor szívesen találkozok. Soha nemis mondtam le randit, mert ha valaki nem érdekel, azzal alapból nem randizok, ha érdekel, akkor meg megoldom, hogy talákozzunk.

21L

2017. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen többször.
2017. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!