Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Duci lányok, könnyebb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok, könnyebb vagy nehezebb a társkeresés?

Figyelt kérdés
Nektek hogy megy? Nehezebb, esetleg vannak kétségeid? Vagy mindig van kivel randizni, mert a srácok szeretik a testalkatod?
2018. jún. 26. 18:38
 1/9 anonim válasza:
0%
könnyebb
2018. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehéz. Amikor vékonyabb voltam, könnyebben ment. Most fogyózok is, csak nem megy olyan gyorsan és jól ahogy szeretném.
2018. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ne butaskodj, nem hiszem, hogy ez lenne a baj
2018. jún. 26. 23:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehogy nem megy. Ha kezdene kialakulni valami, megtorpanok és vége. Szóval önmagam ellensége vagyok.
2018. jún. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mint írtam, vékonyan könnyebb volt. Úgyhogy de, ez a baj. Kevés embernek jön be ez az alkat, és nem is akarnék olyat aki csak azért van velem, mert ki vagyok gömbölyödve. Ahogyan olyat sem akarnék akinek csak vékonyan kellenék. Olyat szeretnék aki engem akar és nem dob el ha feljön vagy lemegy 8-10 kiló.
2018. jún. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nemár:D Nekem pl ilyen alkatú lányok tetszenek, de ugyanakkor azt keresem, hogy lehessen vele értelmesen is beszélni, személyiség stb. én pl nem szeretem, hogy mindenki ki akarja gyúrni magát és ettől várja, hogy lesz belső értéke.
2018. jún. 27. 12:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi neked a duci, kedves kérdező? :)

Azért a duci meg a "ki akarja magát gyúrni" között van még néhány állomás. Arról nem beszélve, hogy mennyire másként használjuk a duci szót.

2018. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

a duci nálam nem az 5 kiló plusz, mint sokaknál.

a kigyúrást meg értsd konkrétan annak. Nem egy tök jó alakú csaj ismerősöm gyúrta ki magát kockás hassal és baromi nagy izmokkal.

2018. jún. 27. 12:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Mutatnál egy képet, hogy milyen lányok tetszenek? Akár privátban :)
2018. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!