Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, h azért piszkál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, h azért piszkál a haverok előtt, mert érez valamit és fél, h látszik rajta vagy észreveszik?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel régóta ismerjük egymást és jóban is vagyunk. Pár éve "összekavarodtunk" és egy évig kavartunk, de amikor jött az,h járunk-e mindig jött a kifogásokkal,h "mi esz ha szakítunk?" meg stb. Aztán abba is maradt a dolog és már pár hete megint kezdődik és az a legrosszabb,h amikor sokan vagyunk meg ugye ott vannak a haverok akkor én vagyok a huga és engem mindig ki kell oktatni,de amikor kettesben vagyunk akkor adja a szépet. 28éves,azt sem lehet mondani,h gyerek.Miért csinálja ezt?
2010. jún. 16. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 17:33-as. Nem arra céloztam, hogy kösd össze az életedet valakivel. Csak járj nyitott szemmel. Lehet, hogy még 5 komoly kapcsolatod is lesz a házasság előtt. A lényeg, hogy ez a pasi szerintem nem akar tőled semmit. Maximum a testedet. A smárolás már ennek a jele ám. Ne add meg magad neki. Lépj tovább:D puszi:D
2010. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ÉS hogyha nekem is jó lenne az az egy éjszakás! Én nem vagyok belé szerelmes és nem lenne nehéz "elválnom tőle"! Am meg már régen lefeküdtem volna vele ha küldött volna olyan jeleket! Én csak arra voltam kíváncsi,h miért ilyen amilyen! És am sem akarok egy darabig pasit!
2010. jún. 21. 17:56
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha már tapasztalt vagy szexuális téren akkor te tudod. De ha szűz vagy, vagy esetleg alig voltál fiúval párszor akkor szerintem a szerelemre hajts és ne az egyéjszakásokra. puszi:D
2010. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát azért volt már komoly kapcsolatom és tapasztalt vagyok már annyira,h tudjam h mit akarok! Korán érő tipus vagyok!
2010. jún. 21. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!