Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, h azért piszkál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, h azért piszkál a haverok előtt, mert érez valamit és fél, h látszik rajta vagy észreveszik?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel régóta ismerjük egymást és jóban is vagyunk. Pár éve "összekavarodtunk" és egy évig kavartunk, de amikor jött az,h járunk-e mindig jött a kifogásokkal,h "mi esz ha szakítunk?" meg stb. Aztán abba is maradt a dolog és már pár hete megint kezdődik és az a legrosszabb,h amikor sokan vagyunk meg ugye ott vannak a haverok akkor én vagyok a huga és engem mindig ki kell oktatni,de amikor kettesben vagyunk akkor adja a szépet. 28éves,azt sem lehet mondani,h gyerek.Miért csinálja ezt?
2010. jún. 16. 18:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2010. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
20. Mert?
2010. jún. 16. 19:36
 3/14 anonim válasza:
Hát.. Csak azért Te is elég furán csinálod a dolgokat. :)
2010. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De miért? Mi ezen a furcsa? Kíváncsi vagyok a véleményedre! Én tudom, hogy elég nagy hülyeség volt egy évig húzni, meg megint elkezdeni, de igazán nem is kezdtük el csak emlegeti,h milyen jó volt meg,h mi lenne,ha megcsókolnánk egymást,mert ő szeretné újra érezni meg stb.
2010. jún. 17. 21:29
 5/14 anonim ***** válasza:
szerelmes vagyok a Bettibe a tibetiBettibe
2010. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ki az a betti?
2010. jún. 21. 17:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Figyelj lehet, hogy nehéz lenne elszakadni tőle, de szerintem az lenne a legjobb neked. Ez a pasi szemét veled a haverjai előtt. Büszkének kéne lennie rád. Vedd észre, hogy csak játszik veled. Nem szeret igazán. Ha szeretne már évek óta járnátok. Szerintem ne pocsékold erre a srácra a fiatal kori éveidet hanem használd ki, hogy szingli vagy és keress egy másik fiút. Lehet, hogy ott van valahol a környezetedben a nagybetűs Szerelem csak nem veszed észre emiatt a tuskó miatt.:D lépj tovább :D puszi :)
2010. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet,h igazad van, sőt biztos, de én nem akarok vele járni és nem is foglalkozok vele csak ő nem hagy békén! Am meg nem akarok szerelmes lenni és nem akarom a fiatalságom elrontani azzal,h már is összekötöm az életem a nagy ővel,mert nem biztos az sem,h 5 év mulva is ő lesz a nagybetűs! És élvezem,h szingli vagyok! NEM KELL PASI!
2010. jún. 21. 17:38
 9/14 anonim ***** válasza:

teljesen egyetértek az előttem szólóval a 28 éves pasi amennyire férfivá érik annyira lazul párkapcsolat téren. Szerintem már last minutba nyomja mert elég esedékes már egy komolyabb nő. Tudja, hogy csak 20 vagy és még nagyon sok barátod lehet, ő viszont most kezdte el a legénybúcsut.

Tényleg ne pocsékold rá az időd. Ja mert 28 éves érett és vannak céljai nem úgy mint a 20 éves bohém majmoknak? 20 MEgértem.

2010. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én ezt megértem és tudom,de azt nem értem,h ak. csak megakar dugni? De arra meg nem célozgat meg nem is úgy érint meg meg semmi,csak az,h mindig csókolózni akar velem, de eddig még a seggem sem merte megfogni több mint egy év alatt!
2010. jún. 21. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!