Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van lehetőség a barátzónából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gd628 kérdése:

Van lehetőség a barátzónából kitörni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben rájöttem, elég sok olyan csaj ismerősöm van, akik közül lehetne barátnőm, társam, akikkel csak úgy lazán ismerkedtem, amolyan bármi lehet még belőle alapon. Aztán szépen azt vettem észre, mindegyikőjüknél a barátzónába kerültem, ami tök érthető.

Láttam hogy valakinek közbe lett barátja, van aki persze még szingli, de kérdés az, hogy ha már eddig elcsesztem oké, viszont nyomulhatok-e még bármelyikőjükre komolyabban, attól hogy végülis csak "ismerősök, haverok" vagyunk, én meg barátzónában?

Vagy ez ilyenkor már hallott ügy, és inkább új, ismeretlen hölgyeknél érdemes (másképp) próbálozni?


2018. jún. 15. 02:08
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Azért kerültél a barátzónába, mert bár jófej vagy, külső terén nem hoztál semmi pluszt. Ha mondjuk látványosan kigyúrod magad, akkor észre fogod venni, hogy hirtelen néhányan többet akarnak.

Ugyan, nekem volt barátnőm, de amikor nekiálltam edzeni és elkezdett látszani az eredmény, hirtelen olyan lányok kezdtek el máshogy beszélni velem, akik azelőtt lekoptattak. Pl. volt olyan, aki random felajánlotta, hogy hétvégén nincs kedve otthon lenni és nálam aludna, hogy alakítsunk valamit. Mindezt úgy, hogy tudta, hogy van barátnőm...

Szóval, a barátzónából kilehet törni a külső javításával.

2018. jún. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, biztos hogy külső terén (is) van mit fejlesztenem!
2018. jún. 15. 02:43
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Legfeljebb akkor, ha drasztikusan javítasz a külsődön, de erre nem mindenkinek van lehetősége. Azért vagy barátzónában, mert jó fej vagy, de nem nézel ki elég jól ahhoz, hogy összejöjjenek veled.
2018. jún. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem vannak lányhaverjaim, kifejezetten szeretem a barátzónát. Kikerülni úgy lehet, hogy írsz neki egy levelet, hogy szeretsz vele smúzolni, de neked tetszik a melle is, meg milyen csinos volt a múltkor is, szívesen ledumálnád róla a bugyit legközelebb, ha van kedve. Aztán vagy igent mond, vagy nem. De ha egyszer kinyilatkozta a nő, hogy férfiként nem érdekled, akkor ennyi, abból a barátzónából nincs kiút, a szívesen megdugnálak levélnek addig van értelme, amíg csak egyszerűen nem is került szóba, hogy több lehetne, lehet vele játszmázás nélkül tiszta vizet a pohárba tölteni...
2018. jún. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Hagyjuk ezt a bullshitet a "azért vagy barátzónában, mert jófej vagy" szöveggel. Meg nem is azon múlik, hogy nem zabálod a fehérjeturmixokat.


Te magad is leírod a problémát: "csak úgy lazán ismerkedtem, amolyan bármi lehet még belőle alapon".

Barátzónába akkor kerülsz, ha nem vagy képes beleállni a szituációba, és elmondani, hogy "oké, tetszel nekem, össze akarok jönni veled". Mert akkor vagy elutasít a csaj vagy összejön veled. Ha viszont beleragadsz ebbe a kényelmes laza ismerkedésbe, akkor barátzónába kerülsz. Talán azért, mert tudat alatt ez neked nagyon is megfelel. Kicsit olyan, mintha csajoznál, de közben nem kell felvállalni a kockázatot, hogy elutasítanak, mert meg sem fogalmazod és ki sem mondod, hogy neked ez vagy az a csaj kell. És így el sem utasíthatnak - helyette marad a langymeleg barátzóna.

2018. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy közeledsz a nőhöz, úgy fog kezelni. Ha aranyosan, jópofán, akkor barátként fog rád tekinteni, akivel jót lehet hülyéskedni, dumálni. Viszont ha komolyabban, kinyilvánítva a szexualitásod (jó, nem rögtön, de célzol rá) közeledsz felé, akkor már férfiként is gondolhat rád.


Ezt tapasztalom.

30f

2018. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igazából értem is, meg nem is a dolgot.

Mármint világos az, hogy már az elején el lehet hibázni, ha az ember nem nyomul kellőképp, nem teszi férfiasan oda magát, nevezzük így. De pont ez amit furcsállok a csajok részéről, hogy miért kezdjek én pasiként már első pillanatba nyomulni egy csajra? Miért amolyan elvárás ez, mert ha nem így van akkor -> jöhet a barátzóna? Miközben én még semmit nem látok a csajból, semmit nem ismerek, azon kívül hogy hogy néz ki.

Ha kizárólag a külseje miatt nyomulok rá első pillanattól, akkor lehet nem tenne barát zónába, de azt is hiheti hogy csak szexet akarok tőle. Vagy akkor mindig így kellene indítani?


Mert tényleg az van, hogy úgy érzem nekem idő kell, mrie megismerek annyira egy lányt, hogy azt mondjam, na igen Ő kell nekem, mert együtt töltöttünk annyi időt, hogy látom jól meglennénk. És hát persze ilyenkorra már a barátzónába kerülök.

2018. jún. 15. 13:15
 8/8 anonim ***** válasza:
6: +1! True story! :)
2018. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!