Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés fazisban milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés fazisban milyen arányban fizet a férfi és no illetve nektek milyen elvárásotok van kapcsolatban pénzügy teren amikor programm van?

Figyelt kérdés
Az előző két kapcsolatomban sajnos a
2018. jún. 15. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Ha valakivel randizok és még a 3. randin sem ajánlja fel, hogy fizet vagy felezzünk, akkor az illetővel többet nem foglalkozom. Idővel amúgy egyszer én - egyszer te vagy feles - feles dolgok mehetnek csak nálam. Egy nőnek legyen annyi tartása, hogy nem más pénzén akar szórakozni.
2018. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig felajanlom hogy fizetek én, vagy ha nem engedi akkor legalabb a sajatomat.

Nem szeretem amikor fizetnek valamit, rossz tapasztalat miatt. Azota egyaltalan, vagy csak nsgyon ritkan engedem.

21N

2018. jún. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Én sem szeretem ha mindent" ő "fizet. Nem akarok kihasználni senkit. attól mèg hogy randizunk , miért kellene mindent a pasinak fizetni? Holott kölcsönösen igènyeljuk a találkozást. Én úgy szoktam hogy felajánlom, legalább úgy hogy visszahívom , akár ugyanazon a randin. Ezen mindig meglepődnek , kellemesen csalódnak.

21/l

2018. jún. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem fizetsz mindent a nőnek legalább az első pár randin, akkor nem lesz belőle semmi.
2018. jún. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Felnőtt férfiakkal randizok. (30+)

Első randi szinte mindig úgy kezdődik, hogy meghív egy kávéra. A meghívást illik a meghívó félnek állnia.

Aki xaros 400 ft-on elkezd felezgetni, attól később se lehet várni, hogy pl. szülinapra vesz egy szál virágot. Aki úgy viselkedik, mintha kilóra megvett volna, és bármivel tartoznék cserébe 400 ft-ért, azt is jobb időben kidobni. Nem tud meghatni, hogy havonta 10 randin fizet potyára, és nincs folytatás. Esetleg tudni kéne viselkedni, és lenne második randi.

Ez után nekem se okoz gondot, hogy egyszer én hívom meg, egyszer ő, akár már hazafelé megvendégelem egy fagyira. De azért annyit elvárok, hogy ha meghívott, akkor fizesse már ki a nyomorult kávémat.

Később programok terén nekem az jön be, ha egyszer van havonta valami drágább (5-10 ezer/fő), amit felesben fizetünk, és a többi randi nem a programról szól, hanem az ismerkedésről. Ettől még ihatunk valamit, vagy elmehetünk strandra, de ne azért, hogy ne unatkozzunk egymás mellett.

2018. jún. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bence_ ***** válasza:
100%

Ha elhívom, meghívom akkor állom.

De van szám és megbeszélem vele.

2018. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!