Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek belemenni egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek belemenni egy párkapcsolatba vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, 6 évvel idősebb nálam. Én 17 vagyok, ő 23 éves. Viszont félek összejönni vele. Hogy miért? Ő az üzleti ügyekben jártas, pénzügyekkel meg ilyesmikkel foglalkozik, ide-oda jár nyaralni, jó sok pénze van. Viszont én egy szegény falusi családból származom, soha nem voltam nyaralni, néha a csekket sem tudjuk kifizetni, annyira keveset keresnek a szüleim. Tetszem neki, szeretne járni velem, nagyon jól kijövünk, de riaszt az a gondolat, hogyha megismer mégjobban, akkor meggondolja magát. A mi családunk megszokta, hogy a gazdagok szóba se állnak velünk, és nem tudom azt sem, hogy hogyan viszonyulnának hozzá. Ha rájön, hogy nem tartozunk egy társadalmi rétegbe, biztosan lelép. Ha meglátja, hogy egy csóró falusi vagyok, arról ne is beszéljünk. Félek, hogy a gazdagok mind ilyenek, de nem akarom elveszíteni mert figyelmes és kedves, vele elképzeltem már a jövőt. És mielőtt még azt gondolnátok, hogy a pénze kell, közlöm, hogy nem! Erről szó sincs!

Köszönök minden segítséget!



2013. szept. 28. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
ugyan mááááár :) ne nézd le magad! neked ez jutott, neki vmi más, de mégiscsak van benne emberség, h nem lett egy idióta sznob :)
2013. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vele tényleg megtaláltam a közös hangot, de tényleg félek. És mi van, ha a szülei sem szeretnének, mert hogy honnan választott a fiuk?? :(
2013. szept. 28. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Szer tök rendes a csávó. Így ah leírtad. Dolgozik, nem függ a szüleitől. Azon meg ne edd magad, h nem kedvelnék a szülei. Lehet a tieid sem kedvelnék a pasit. :D

Rendes lánynak jössz ki így, ah írtál magadról, ah gondolkodsz. Ez sok mindent elárul. Inkább próbáld meg, mint h aztán évekig azon edd magad, h miért nem jöttél vele össze. Nincs mit vesztened. Hajrá! :)

2013. szept. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még egy kicsit ismerkednék vele, hogy a "rejtett tulajdonságait" is megismerjem, aztán szépen belevezetem az én kis egyszerű életembe. Ha nem menekül el, összejövök vele. Köszönöm :)
2013. szept. 29. 10:14
 5/8 anonim ***** válasza:
és mi van ha meg sem próbálod? na annál rosszabb nem lehet.
2013. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Napok óta nem keres :(
2013. szept. 30. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát te keresed?
2013. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Írtam neki 3 üzenetet, egyikre sem válaszol.
2013. okt. 2. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!