Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes lenne ebbe a "párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes lenne ebbe a "párkapcsolatba" mélyebben belemenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!! Ez volt az előző kérdésem, és hát lettek fejlemények a dologban...: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Na szóval..Nos..haverom elutazott a barátnőjével meg a családjával, én meg elvittem őt vacsorázni, sétálni utána, utána meg ágyban kötöttünk ki. De nem csak szeretkezünk, rengeteget vagyunk együtt, eljárunk ide-oda, telefonon órákat tudnánk beszélgetni, és nagyon hiányzik ha nincs velem, és én is neki. Olyan ez az egész mintha már a barátnőm lenne. Nagyon "gáz". Pedig nagyon jól érezzük magunkat. Szerintetek is durva lenne ha tényleg együtt lennék vele? De persze csak úgy ha előbb elújságoljuk ezt a haveromnak is. Egy oldalról nagyon boldog vagyok a másik oldalról meg nagyon utálom magam. :-( De tudom, hogy Vele együtt tudnék lenni, és nekem sincs senkim rajta kívül.


2009. júl. 5. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Ha a haverod is felnőtt, érett gondolkozással rendelkező ember, meg kell, hogy értse.
2009. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, hogy meg fogja érteni, mert szeretem ezt a nőt.
2009. júl. 5. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha jó fej a haverod akkor valószínűleg megérti de szerintem az annyával kéne megbeszélni h mit csináljatok
2009. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hűha. Hát elolvastam az előző kérdésedet és a mostanit is.

Egy biztos... Ha én lennék a haverod, nem tudnék többet a szemedbe nézni és azt sem venném jó néven hogy ne adj isten a legjobb haverom legyen a mostoha apám... :D

Végülis ez tényleg csak a te dolgod és a nőé, ha jól érzitek magatokat akkor miért ne? Csak szegény haverodnak lesz ez egy hátbatámadás szerintem...


18/L

2009. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a nő?
2009. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb a barátnővel (vagyis a haver anyjával) beszéljétek meg a dolgot: az ő fejében is biztosan megfordult már a kérdés. És ha úgy látjátok, hogy szilárdabb a kapcsolatotok, akkor mondjátok el a haverednek. Elképzelhető, hogy egy darabig kerülni fog, ezt nehéz megemészteni. De ha látja, hogy tényleg jól vagytok együtt, akkor el fogja fogadni. Végülis felnőtt ember.

28/N

2009. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igazi gavallér lehetsz:) de sztem ezt a "kapcsolatot" nem igazán kellene komolyabban felválalni, engem mondjuk zavarna ha a haverom állandoan jönne az anyámmal kufircolni^^
2009. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A nő egy bűn csinos és szép 38 éves. Egyébként meg beszéltük ezt már kettesben, hogy hogy lehetne és szerinte is el kéne mondani a srácnak valahogy mert ez titokban sokáig úgyse mehet, pláne hogy felvállaljuk egymást az élet több terén is. De pl. most se vagyok vele mert barátnőzik ma este és iszonyatosan hiányzik. :-( Csak az, hogy átöleljem meg megcsókoljam. Meg kaptam már tőle 2-3 sms-t, hogy ő is hasonlóképpen van ma este.
2009. júl. 5. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!