Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki hosszú ideig volt párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hosszú ideig volt párkapcsolatba és megromlott hogy tudott tovább lépni?

Figyelt kérdés
Mennyire volt nehéz a döntés?Megbántátok vagy nem?Mennyi ideig voltatok együtt?
2011. jún. 11. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Több mint egy évig voltam együtt a barátommal.Fájdalmas volt a szakítás,mivelhogy nagyon szerettem őt,de azóta sem tudom mi van vele,de talán jobb is hogy nem hallok felőle.Még most is kicsit fáj,de tett velem rossz dolgokat,szóval talán mégis jobb ez így,minthogy örlődjek egy már eleve megmérgezett kapcsolatban.Van egy ismerősöm,aki szinte mindennap összeveszik a barátjával,nem is kicsit.Nem akarok rosszat kívánni neki,de látom,hogy ebből szakítás lesz,csak arra vagyok kíváncsi mikor.

Amúgy igyekszem elfoglalni magam és a hobbimnak élni jelenleg.

2011. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!