Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok ennyire oda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire oda a cuki lányokért?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, ugye a haverjaimmal sokszor beszélgetünk ilyen fiús témákról, h ez a színésznő (pl. Megan Fox), meg az a modell milyen jól néz ki. Nem azt mondom, h nincs igazuk, de nekem sokkal jobban tetszenek az ilyen cuki kinézetű lányok, akiknek ilyen bájos, szép arca van. Természetesen csak a saját korosztályomra gondolok, nem vagyok pedo :D


[link]


Sztem ez a lány pl. sokkal szebb, mint Megan Fox és a hasonló „bombázók”, sőt nekem az alakja is jobban tetszik, bár ezen a képen nem sokat látni belőle, de sztem ellehet képzelni, h milyen :D


2010. jún. 16. 15:47
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Úgy általában minden nőben megvan a szépség. Tényleg Szép Ingrid Bergman :)
2010. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

ez a csaj éppenséggel nagyon csúnya, idióta divatp.csa, bárhol találsz ilyet, nincs benne semmi egyedi vagy különleges.

mondjuk ízlések és pofonok. én csaj vagyok, és hetero, de őket pl. sunáznám:

[link]

2010. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

szerintem te nem "cuki" lányokra gondolsz hanem "aranyos" lányokra. kisebb mell, babásabb arc, visszafogodtabb öltözködés, törékeny csinos alak.


ilyesmire gondoltál?:

[link]

2010. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Igen, tökéletesen leírtad amire gondoltam, akkor nem a cuki lányokat szeretem, hanem az aranyosakat :D Van is most egy kiszemeltem, aki nagyon tetszik, ő is ilyen széparcú csajszi, laza öltözködéssel(farmer+póló/top+tornacipő).

Ez a lány is nagyon tetszik, akit linkeltél, egyedül a kapucnis felső az, ami picit zavar, túl fiúsnak találom és nem látni tőle a szép alakját sem :)

2010. jún. 17. 00:01
 35/35 anonim válasza:
Mindenkinek más az ízlése. (am nekem is bejön :D )
2010. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!