Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok ennyire oda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire oda a cuki lányokért?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, ugye a haverjaimmal sokszor beszélgetünk ilyen fiús témákról, h ez a színésznő (pl. Megan Fox), meg az a modell milyen jól néz ki. Nem azt mondom, h nincs igazuk, de nekem sokkal jobban tetszenek az ilyen cuki kinézetű lányok, akiknek ilyen bájos, szép arca van. Természetesen csak a saját korosztályomra gondolok, nem vagyok pedo :D


[link]


Sztem ez a lány pl. sokkal szebb, mint Megan Fox és a hasonló „bombázók”, sőt nekem az alakja is jobban tetszik, bár ezen a képen nem sokat látni belőle, de sztem ellehet képzelni, h milyen :D


2010. jún. 16. 15:47
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Lapos Lolita. Aranyos. Olyan kirakod a szobaba disznek tipus. Hozzanyulni nem szabad mert torik.
2010. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Ha a neten találta ennyi erővel egy nem emos, hasonló kedves arcú lányt tett volna ki. Minek kiforgatni a kérdező kérdését? Csak egy példa volt. A KÉRDÉSRE KONCENTRÁLJATOK!
2010. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
hát ez a második kép még ráver hármat az elsőre
2010. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

[link]


Mert ha ezt linkelem be, akkor ezt is kiforgatjátok?

Vagy ha ezt linkelem be:


[link]


Akkor ezek szerint mindenki tud hülye dolgokat mondani egy képre, de válaszolni nem tud. Hát gratulálok! Mindenki tegyen be idióta képeket és beszéljetek arról, mint az óvodások!

2010. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

tudod ki a cuki csaj?

Ő:


[link]

2010. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Úgy látom nagy hiba volt azt a képet belinkelni :D Én komolyan azt hittem, h nem emo-s ez a lány, bár nekem így is tetszik, nem hittem, h ebből ekkora botrány lesz :D

Én azt akartam ezzel mondani, h számomra sokkal vonzóbbak az ilyen törékeny, bájos arcú lányok, mint ezek a nagyon nőies, formás, nagy csöcsű hölgyek (akikért a haverjaim annyira rajonganak).


16:10 Na ez a lány is gyönyörű és nagyon cuki :)

2010. jún. 16. 16:21
 27/35 A kérdező kommentje:

16:20

Sztem ez a lány egyáltalán nem a cuki kategóriába sorolható, de persze neki is vannak előnyös tulajdonságai :D

2010. jún. 16. 16:25
 28/35 anonim ***** válasza:

16:10 vagyok.

Én lány vagyok ugyan, de ha az utcán meglátok egy lányt (nem vagyok lezbi, csak megnézem, mint nő a nőt), akkor nem az ilyen "mellet kirakok, minél rövidebb szoknya" és a "domina fejű, szopós szájú nőket" tartom ember számba, hanem az olyasmi lányokat, amik tetszenek neked. Ezzel nincs baj, egyik pasi sem akar egy mogorva nézésű, túlontúl fegyelmezett és kifinomult (vagyis nem képes kikapcsolódni, hülyéskedni a barátjával, nem képes nevetni a szívéből).

2010. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
nőt magának.
2010. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Nem cuki, de szerintem a gyonyuro no alfaja es omegaja:


[link]

2010. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!