Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok ennyire oda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire oda a cuki lányokért?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, ugye a haverjaimmal sokszor beszélgetünk ilyen fiús témákról, h ez a színésznő (pl. Megan Fox), meg az a modell milyen jól néz ki. Nem azt mondom, h nincs igazuk, de nekem sokkal jobban tetszenek az ilyen cuki kinézetű lányok, akiknek ilyen bájos, szép arca van. Természetesen csak a saját korosztályomra gondolok, nem vagyok pedo :D


[link]


Sztem ez a lány pl. sokkal szebb, mint Megan Fox és a hasonló „bombázók”, sőt nekem az alakja is jobban tetszik, bár ezen a képen nem sokat látni belőle, de sztem ellehet képzelni, h milyen :D


2010. jún. 16. 15:47
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
A nagyon nem szépek sor arra utalt, hogy nem mondanám rájuk hogy szép... Semmit, egyszerűen semmit se tudnék rájuk mondani, annyira semmit mondóak...
2010. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

15:53


Rendben, most képzeld el ezt a kérdést kép nélkül. Mit írnál ilyen feltételek mellett? Erről beszéltem...

2010. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
A cuki nalam mar alapbol pejorativ. Az igenyes, noies megjelenest szeretem. Grace Kelly, Ingrid Bergman, na ok pl. meg nok voltak.
2010. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
15:55 pont erről van szó, mert akkor meg mindenki (én is) rávágja, hogy igen, a cuki csajok zsírosak! ő meg azt hiszi, hogy az emo csajok cukik.
2010. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Ő nem hiszi azt erről a lányról hogy cuki, hanem konkrétan tudja. Mi az, hogy azt hiszi? Van ízlése, más mint a tiéd, lehet hogy erre azt írod hogy divat ízlés, és a többi, pedig nem, csak neki tetszik ez a lány. Most dobáljuk meg kővel, mert fiú, és lányokat szereti, még ha nem is olyanokat mint te? Ez szánalmas dolog.
2010. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

nem érted a lényeget


1, nem az ízlését fikáztam, hanem a csajt akit belinkelt


2, mindenki mást ért cuki alatt, sok embernek nem cuki az akit ő elképzel, tőlük nemleges választ kap, így az a kép alakul ki benne, hogy a többség nem szereti a cuki csajokat. Közben meg dehogynem, csak nem ezt a "típust".


Tovább nem magyarázom, ha nem érted, nem velem van a baj.



A cuki csajok tehát nagyon ÁLLLATok, csak nem pont ez az emósz*r a linken

2010. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Ha lenne szemetek és tudnátok olvasni, akkor látnátok, hogy a kérdező oda írta, hogy csak TALÁLTA a neten. Szóval nem biztos, hogy nekik az emos pics@k tetszenek.
2010. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
*neki
2010. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
és akkor mi van ha netről szedte?
2010. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

[link]


Ő neked aranyos? (most ne számítsd bele azt a túl Photoshoppolt pirosítást)

2010. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!