Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok ennyire oda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire oda a cuki lányokért?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, ugye a haverjaimmal sokszor beszélgetünk ilyen fiús témákról, h ez a színésznő (pl. Megan Fox), meg az a modell milyen jól néz ki. Nem azt mondom, h nincs igazuk, de nekem sokkal jobban tetszenek az ilyen cuki kinézetű lányok, akiknek ilyen bájos, szép arca van. Természetesen csak a saját korosztályomra gondolok, nem vagyok pedo :D


[link]


Sztem ez a lány pl. sokkal szebb, mint Megan Fox és a hasonló „bombázók”, sőt nekem az alakja is jobban tetszik, bár ezen a képen nem sokat látni belőle, de sztem ellehet képzelni, h milyen :D


2010. jún. 16. 15:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
63%
ez aztán a cuki csaj...
2010. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 nielindi ***** válasza:

olyan bájos, szép arca van, még jo, h fele nem látszik...

ez a 'cuki' olyan, mint az emo meg a scene?? ez egy u divat lesz??

2010. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Szerintem a modellek és a színészek NAGYON nem szépek, bár kinek hogy. Semmi különleges sincs bennük, mindegyik egy sablonra épül, olyan sablonra, amivel sok embert meg lehet nyerni, reklámozzák őket, így csökkentik az egyedi ízlés kialakulásának lehetőségét.

Szerintem, teljes mértékben igazad van! Sokkal szebbek az aranyos lányok mint az úgynevezett "bombázók"

2010. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
kinek a pap kinek a papné. Egyébként szerintem ez egyáltalán nem egyedi. Énse rajongtam az akkori "megan fox" ért :]
2010. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
Ez cuki csaj? Én ezt emos f*sznak hívom...
2010. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Az első kettő hozzászóláshoz: Mi a fene közötök van ahhoz, hogy neki milyen lány tetszik? Ez a téma nem erről szól most, hanem az általában aranyosnak vélt lányokról. Az ízlés egy teljesen relatív dolog, ahány ember, annyi féle, ezért NEM szabad elítélni mást.
2010. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

"Szerintem a modellek és a színészek NAGYON nem szépek, bár kinek hogy. Semmi különleges sincs bennük, mindegyik egy sablonra épül, olyan sablonra, amivel sok embert meg lehet nyerni, reklámozzák őket, így csökkentik az egyedi ízlés kialakulásának lehetőségét."


Szóval hiába van egy lánynak szép arca, különleges megjelenése, attól, mert híres, már ronda is?

2010. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mondtam hogy ronda, olvass a sorok között. Én azt írtam le, hogy teljesen semmit mondó a megjelenésük, annyira átlagos, mindennap ezt látni mindenhol, semmi különlegeset se látok bennük. Egyik szőke bombázó olyan mint a másik.
2010. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Sztem nem emo ez a csaj, ahhoz túl vidámnak néz ki :D De most konkrétan nem is rá gondolok, linkelhettem volna mást is, most hirtelen ezt találtam a neten.
2010. jún. 16. 15:52
 10/35 anonim ***** válasza:

15:50 nem, mert nem mindegy, hogy ő mit ért "cuki" alatt. Van akinek egy ribanc is "cuki". Ez egy emó sz*r, a cuki csaj az nem ilyen. Neki meg valószínűleg az nem tetszene. És egyéébként is ő kérdezte.

(egyébként azt sem értem hogy lehet egy olyan csaj cuki akinek vas van a fejében, de mindegy...)

2010. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!