Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Betartsam az ígéretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betartsam az ígéretem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavaly ősszel volt egy barátság extrákkal típusú kapcsolatom. Párszor összejöttünk szexelni. Buliban találkoztunk először, majd később is párszor. Nekem megtetszett a barátnője. Miután vége lett vele, rámentem a barátnőjére, mert nagyon bejött nekem. Ezt ő megtudta, és kérte, hogy ne tegyem. Én hülye megígértem neki, hogy nem fogom. Ez már vagy 7-8 hónapja történhetett. Egy ideig el is felejtettem a lányt, de az utóbbi időben sokszor látom ezen a helyen. Mindig köszönünk egymásnak, meg mosolygunk egymásra, de semmi egyéb... A lánynak nagy valószínűséggel bejövök, mert még a barátnője is megemlítette régen. Ti mit tennétek a helyemben? Megpróbálnátok hátha kisül belőle valami jó? Vagy szigorúan ragaszkodnátok az ígéretetekhez? Most már nem feltétlenül csak szexkapcsolat érdekelne, ha úgy alakulna, akkor lehetne több is.



2018. jún. 7. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Eleve nem ígérnék ekkora baromságot... Egy szexkapcsolatban semmivel sem tartozom a másiknak.
2018. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Részegen megígértem neki. Reggelre már magamat is megvertem volna. :S
2018. jún. 7. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem szoktam ilyesmit tanácsolni, de ezúttal nem kellene betartanod az ígéreted.
2018. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Ebben az esetben szerintem a lányok stílusa erősen befolyásolja a helyzetet.. te ígéretet tettél és ennek ellenére bepróbálkozol nála. Lehet az is kizàró ok, hogy előtte a másikkal lánnyal volt “kapcsolatod”. Ha 1. bepöccen, mert nem tartottad az ígéreted akkor úgy is elmondja 2.-nek. Vagy elsőre még normális és majd idővel pöccen be, mikor már együtt vagytok 2vel, szintén tud botrànyt okozni. Oké, hogy az emberek nem úgy ismerkednek, hogy “szia hello 6 f.... járt már bennem!”, de ebben az esetben h tiszta legyen a kép és ne legyen ez miatt probléma a későbbiekben valahogy tisztázni kéne. Mivel lány vagyok és elég makacs és bosszúálló típus, ezzel komoly zsarolások áldozata lennél. Már csak azért is mert nem tartottad az ígéreted. ( igen, tudom nem szép dolog, mint az ígéret megszegése sem 😉 )

Ennek ellenére egyet értek az előttem kommentelőkkel. Vesztenivalód nincs az egészben- legalábbis amit írtál így értelmeztem. Ha barátok vagytok, akkor valószínű meg szakad majd a kapcsolat, ezt nem tudom nem írtad. Ha nem és minden klappul megy, lehet ő lesz a gyermekeid anyja. 🤷🏻‍♀️ Bármi megtörténhet, csak rajtunk áll.

2018. jún. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

Lehet, hogy csak féltékenykedésből mondta. De az is lehet, hogy attól a barátnőtől akart megóvni (mert pl mentális beteg, vagy sugardaddyje van, bármi egyéb) viszont nem is akarta a másik lány titkát kiadni neked. Elég nagy dráma lenne akkor a barátnők között, főleg ha valami pletyka elterjedne, akár van alapja, akár nincs.


Szerintem inkább próbáld megtudakolni az első lánytól, hogy miért nem akarja, hogy a barátnőjére rámozdulj.

2018. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is féltékeny. De én nem nagyon foglalkoznék ezzel, elég gyerekes lehet. Hány évesek vagytok?
2018. jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Még akkor azt mondta, hogy azért nem szeretné, mert nem szeretné, ha emiatt megromlana vele a kapcsolata.


Egyébként azt nem hiszem, hogy bosszúálló típus lenne, bár természetesen olyan nagyon jól nem ismerem, de komolyabbnak gondolom ennél.


Mindkettőnk már 23 felett van.

2018. jún. 8. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Ha jól értem, ennek a kapcsolatnak már rég vége.

Én nem venném komolyan azt az igéretet, bár komoly helyzetekben nagyon is adok rá.

De ez nem volt komoly helyzet, kapcaolat

2018. jún. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
Ha már vége a kapcsolatotoknak, akkor nyugodtan rámehetsz az exed barátnőjére, bármit is ígértél.
2018. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!