Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a helyzet, hogy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet, hogy 15 éves múltam de még sosem volt barátnőm, pedig már nagyon szeretnék valakit szeretni. Hol lehetne találni valakit?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 15 éves múltam de még sosem volt barátnőm, pedig már nagyon szeretnék valakit szeretni... Próbálkoztam már többször is de nekem nem jön össze az ami ilyen korban a nagy többségnél divat hogy "hello járunk" vagy a túlzott rámenőség (lehet kicsit érettebb vagyok). Nem is vagyok egy nagy gengszter el-el járok buliba de nem cigizek szívok, sosem megyek bele rosszba, de azért próbálok mindig laza maradni és magamat adni, de ezt nem nagyon értékelik a lányok... Csak a nagy balhés haverjaimra buknak vagy nem is tudom... Nincs igényem nagy mellekre stb. csak egy szép arcú lányt keresek, de nemtudom hol találhatnám meg, persze utcán bárhol jöhet, de ennyi erővel 90 éves koromig is várhatok így. Ezért amellett hogy adtok tanácsot szeretném ha leírnátok 1-2 oldalt ahol nem gáz hogyha felrakom magam és vannak fent értelmes lányok is:). Köszönöm és bocsánat, hogy egy kicsit hosszú lettem..
2008. okt. 30. 23:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Át tudom élni a problémádat, én 22 vagyok és még nem volt barátnőm, elég gyakran töröm a fejem mi lehet az oka, amelett hogy alapvetően erősen introvertált személyiség vagyok valószínű túl magasak az elvárásaim. Nem a külsőt illetően, sokkal inkább a belsőt, néha úgy érzem nem a megfelelő időben születtem erre a vilgra, a mai értékrendet és normarendszert nem nekem találták ki.
2008. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is több felé kéne járnod,az ilyen bulikban meg jobb is,hogy az olcsó ribiknek nem te kellesz,normális srácnak tűnsz! Az utolsó hozzászolónak üzenem,hogy csak egy öntelt,modoros s.eggfej vagy,ezért nincsen barátnőd
2008. dec. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
tölts fel egy képet magadról:)
2010. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!