Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok és még nem volt barátnőm, tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam volna, hogy valaha a problémáimat ismeretlen emberekkel fogom megosztani a neten, de úgy döntöttem megpróbálom, hátha más is járt hasonló cipőben.

Tehát adott a helyzet, 22 éves vagyok és még nem volt barátnőm. Most gondolom egyből arra gondoltok, na ez vagy homokos, vagy pedig egy nagyon ronda ragyás kövér ember.

Megmondom az őszintét egyik se jellemző rám. Egy átlagos 22 éves fiatal srác vagyok, nem vagyok kigyúrt, nincs kocka hasam, nem vagyok kimondottan jóképű és nincsenek ragyogó fehér fogaim se. Csak egy átlagos srác vagyok, több tízezer hozzám hasonló figura szaladgál az utcákon nap mint nap, és a többségüknek összejött az, ami még nekem mindig nem. Nincs barátnőm, és még nem is volt

A probléma az, hogy nagyok az igényeim. Na nem kell arra gondolni, hogy a modell csajokra bukom, tudom hogy hol a helyem, és kit kaphatok meg. De úgy látszik még lejjebb kéne csúsztatnom azt a bizonyos mércét, ha nem akarok 40 évesen is szűz egyedülálló férfi lenni


Igazság szerint nincsenek nagy igényeim, egy 16-21 év körüli kedves megértő csinos lányt keresek. De valahogy nekik más az ideáljuk. Akikkel pedig összejöhettem volna eddig, azokkal nem volt kedvem. Próbálkoztam már internetes társkereséssel is, itt van egy példa, hogy pl kivel mehettem volna el egy randira: [link]

Aranyos lány, egyből kérdezhetnétek, mi vele a baj? Egyszerűen csak nem az esetem, lehet hogy meg is találnánk a közös hangot, de egyszerűen így nem tudok elmenni egy randira, ha külsőleg egyáltalán nem vonz :( és még számtalan ilyen lány van, akiket felszedhetnék az utcán, vagy akár a neten, de egyszerűen nem tudok kezdeményezni, mert nem vonzanak. Pedig a legfontosabb a belső, én is mindig ez vallottam, de ha nincs meg a külső vonzalom, és amíg nem ismerem, egyszerűen nem motivál semmi, hogy megpróbáljam felszedni


Szerintetek el kellene felejtenem a külsőt? De még is hogy vegyem rá magam, hogy egy olyan lánnyal próbáljak összejönni aki külsőleg nem vonz? Vagy várjak, hátha egyszer történik valami csoda, és bejövök egy olyan lánynak aki nekem is tetszik külsőleg, és belsőleg is összhangban leszünk?


2011. jún. 22. 13:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha egy kicsit lentebb adnál az igényeidből, valamint sok csajjal beszélgetnél, az sokat javítana. Hidd el, hogy külsőre is megszépül az, akit belsőleg is kedvelsz. Így voltam én is a barátnőmmel még anno, régről ismertem, de nem vonzott különösebben.

Amúgy kicsit hasonló cipőben jártam mint te, nekem 20 évesen Ő volt az első, és most is:)

Hajrá!

2011. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Érdekes ízlésed van, az a lány a képen nagyon csini.
2011. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

13:47

Ahány ember annyiféle ízlés, én pl őbelé szerettem első látásra: [link]


Egy társkereső oldalon találtam rá, de nem is írtam neki. Mert tudom, hogy nincs esélyem az ilyen szép lányoknál :(

2011. jún. 22. 13:56
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
ugyanmár.. annyira nem szép akit mutattál utoljára és ha nem probálkozol akkor nem is lesz csajod.. és ez a te hibád nem másé! az valóban igaz akit belülröl megkedvelsz megszépül. beszéltem neten egy csajjal megkértem kapcsolja be a kamját őszintén mondom nem nagyon tetszett ,de kb 1hónap elteltével bele bolondultam o.O
2011. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

13:56: Őt láttam valahol épp teganp. Ő se csúnya, de én nem tennék különbséget kettőjük között. Egyikük ezért szép, másikuk meg azért.


Az, hogy nincs esélyed nála, csak a te fejedben van, nem valóság, csak a te valóságod. De nem kell így lennie, csak egy kis önbizalomra van szükséged.


A szöveged alapján értelmes vagy, nincs mitől tartanod. Csak gondolj bele, hogy miféle leveleket kap szegény nap mint nap. Egy értelmes ember levele üdítő lesz számára.


Ha meg mégsem jön össze, akkor tudod, hogy nem vesztettél semmit, de büszke leszel magadra, hogy megpróbáltad, és tanulsz is belőle. Vesztenivalód nincs ahhoz képest, hogy ha meg sem próbálod.

2011. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
a második nem is olyan szép tök átlagos nekem is ilyen orrom van és utálom
2011. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 asdface ***** válasza:

Én tegnap találkoztam egy lánnyal társkeresős oldalról, akinek volt 3 képe fent.Az egyiken tetszett a másik kettőn nagyon nem,de elhívtam moziba,mert ezek csak képek volta és gondoltam miért ne ?

És nem bántam meg a dolgot ,mert élőben sokkal szebb volt a lány , mint a képein .

Következtetés:

Ne csak chat-elj, hanem találkozz is velük el se hinnéd miket fogsz tapasztalni.

2011. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
en 23 as sorstars vagyok.... nekem is nagyok az igenyeom de nekem inkabb belso teren mint kulso ... kulso teren fokeppen annyi hogy a sulya legyen fele akkor mint az IQ ja:P ha ez megvan akkor monthani hogy tokeletes :)
2011. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15:11 .... jah meg nekem sem jott ossze semmi ugy latszik nem letezik nem tul sulyos okos kedves lany aki nek bejonnek az a keves is akit ismerek mind mase vagy csak nem kellek nekik.....
2011. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

Problémám ugyanez. Csak én még 20 éves vagyok. A nemtetszik.png csaj nekem sem jön be, de a beleszerettemegybol.png az számomra is aranyos. Nagyon egyformák lehetünk. :)

Bulikban nem is próbálkozom már, több helyen is olvastam, hogy ott nem jó ismerkedni. Csak a gond az, hogy máshová nem igazán járok. Pár haverral szoktunk járni néha délutánonként-esténként sörözni egy kis pub-ba, de ott még soha nem láttam szép lányokat.

Lányok, hol lehet titeket megkapni? Ahol vadidegen fiúkkal is szóba álltok, és elbeszélgettek bármiről?

2011. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!