Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok és még nem volt barátnőm, tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam volna, hogy valaha a problémáimat ismeretlen emberekkel fogom megosztani a neten, de úgy döntöttem megpróbálom, hátha más is járt hasonló cipőben.

Tehát adott a helyzet, 22 éves vagyok és még nem volt barátnőm. Most gondolom egyből arra gondoltok, na ez vagy homokos, vagy pedig egy nagyon ronda ragyás kövér ember.

Megmondom az őszintét egyik se jellemző rám. Egy átlagos 22 éves fiatal srác vagyok, nem vagyok kigyúrt, nincs kocka hasam, nem vagyok kimondottan jóképű és nincsenek ragyogó fehér fogaim se. Csak egy átlagos srác vagyok, több tízezer hozzám hasonló figura szaladgál az utcákon nap mint nap, és a többségüknek összejött az, ami még nekem mindig nem. Nincs barátnőm, és még nem is volt

A probléma az, hogy nagyok az igényeim. Na nem kell arra gondolni, hogy a modell csajokra bukom, tudom hogy hol a helyem, és kit kaphatok meg. De úgy látszik még lejjebb kéne csúsztatnom azt a bizonyos mércét, ha nem akarok 40 évesen is szűz egyedülálló férfi lenni


Igazság szerint nincsenek nagy igényeim, egy 16-21 év körüli kedves megértő csinos lányt keresek. De valahogy nekik más az ideáljuk. Akikkel pedig összejöhettem volna eddig, azokkal nem volt kedvem. Próbálkoztam már internetes társkereséssel is, itt van egy példa, hogy pl kivel mehettem volna el egy randira: [link]

Aranyos lány, egyből kérdezhetnétek, mi vele a baj? Egyszerűen csak nem az esetem, lehet hogy meg is találnánk a közös hangot, de egyszerűen így nem tudok elmenni egy randira, ha külsőleg egyáltalán nem vonz :( és még számtalan ilyen lány van, akiket felszedhetnék az utcán, vagy akár a neten, de egyszerűen nem tudok kezdeményezni, mert nem vonzanak. Pedig a legfontosabb a belső, én is mindig ez vallottam, de ha nincs meg a külső vonzalom, és amíg nem ismerem, egyszerűen nem motivál semmi, hogy megpróbáljam felszedni


Szerintetek el kellene felejtenem a külsőt? De még is hogy vegyem rá magam, hogy egy olyan lánnyal próbáljak összejönni aki külsőleg nem vonz? Vagy várjak, hátha egyszer történik valami csoda, és bejövök egy olyan lánynak aki nekem is tetszik külsőleg, és belsőleg is összhangban leszünk?


2011. jún. 22. 13:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

21:34 / 17:41


en 23 evesen vagyok hasonlo helyzetben a suliban kikozositesnek orvendtem / egyetemen keves onbizalmam volt kozeledni masok fele akar csak szimplan haverkedni is

most itt vagy 3 ev vegen s ugy erzem , hogy nem tudok semmit ( hiaba voltam eddig 3 evet egyetemen ) mar lassan semmihez sincs kedvem az almaim ugy erzem kodde valtak ....

megoldas az lene ugy erzem ha sikerulne osszejonni egy olyan lannyal akit igazan akarok ( nem csak azert mert nem akarok tul valogatos lenni , hogy nehogy mar azon muljon amdolog) akkkor azthiszem ujra formaba tudnek jonni az egyetemen is ( 4 eves muszaki) .

- mikor elkezdtem az egytmet akkor azt terveztem , hogy tovabb tanulok doktori diplomat szerzek es elismert ember leszek de ahelyet egyre rosszabbul megy minden

2011. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

06-22 17:41 és 21:34 vagyok.

Említettem egy lányt az egyik hozzászólásomban. Akkor úgy tűnt, hogy van esélyem, ma már biztos, hogy nincs.

Elhívtam randira és a válasza egyértelmű nem volt. Nem szeretne velem randizni így mást nem.

Már csak az a kérdés, hogy hova tovább. Meglehetősen magam alatt vagyok most. A maradék reményem is szertefoszlott, nem tudom mi lesz velem, rettentően el vagyok keseredve.

2011. jún. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Sziasztok!


Szeretném megkérni azt az illetőt aki ezt írta, hogy sürgősen tüntesse el az engem ábrázoló képet:


A kérdező kommentje:

13:47

Ahány ember annyiféle ízlés, én pl őbelé szerettem első látásra....(link)


Nem azért került fel egy helyre, hogy utána más oldalakra is ki tegye valaki és mutogassa, kérlek szedd le innen is és más oldalakról is ha feltetted.


Megkérnék mindenkit, hogy ezen túl felejtsétek el a képemet, mert ha még valahol meglátom, vagy nem kerül innen is le kénytelen leszek más utakra terelni az ügyet.Megértéseteket köszönöm!

2011. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

az a baj hogy mindkettő noob(béna,kezdő,zöldfülű) xD

ne a noob.hu-ról szedd őket össze

2011. jún. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!