Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a helyzet, hogy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet, hogy 15 éves múltam de még sosem volt barátnőm, pedig már nagyon szeretnék valakit szeretni. Hol lehetne találni valakit?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 15 éves múltam de még sosem volt barátnőm, pedig már nagyon szeretnék valakit szeretni... Próbálkoztam már többször is de nekem nem jön össze az ami ilyen korban a nagy többségnél divat hogy "hello járunk" vagy a túlzott rámenőség (lehet kicsit érettebb vagyok). Nem is vagyok egy nagy gengszter el-el járok buliba de nem cigizek szívok, sosem megyek bele rosszba, de azért próbálok mindig laza maradni és magamat adni, de ezt nem nagyon értékelik a lányok... Csak a nagy balhés haverjaimra buknak vagy nem is tudom... Nincs igényem nagy mellekre stb. csak egy szép arcú lányt keresek, de nemtudom hol találhatnám meg, persze utcán bárhol jöhet, de ennyi erővel 90 éves koromig is várhatok így. Ezért amellett hogy adtok tanácsot szeretném ha leírnátok 1-2 oldalt ahol nem gáz hogyha felrakom magam és vannak fent értelmes lányok is:). Köszönöm és bocsánat, hogy egy kicsit hosszú lettem..
2008. okt. 30. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj..hát én így nem értem azok a lányokat,akik helyetted a balhés csávókat választják..Tök kedvesnek,aranyosnak tűnsz:)

Szerintem, neked egy hozzád hasonló,nem valami hiperaktív,inkább intelligens lány illene.Most így mondhatom,hogy myvipen,vagy iwiwen ,de én pl nem nagyon vagyok híve az iylne internetes ismerkedésnek..Szerintem pl msnen nem lehet ismerkedni..nem látod,hogy nézne rád,a testbeszédét,hogy mit gondol igazából..Szerintem a sulidban keress esetleg egy lányt,szólítsd le, beszélgess vele,hívd el randizni..stb:) egy lány(:

2008. okt. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
sulimba nincs nagyon olyan lány aki tetszik, aki igen annál már próbálkoztam, ill van de azok 2-3 évvel idősebbek :D
2008. okt. 31. 00:13
 3/13 anonim ***** válasza:

Sztem igenis lehet Msn-en ismerkedni, de csak ISMERKEDNI! Komoolyabb dolgokról bezsélgetni meg azt a bizonyos kérdést feltenni nem mert az nem oylan személyes vagy nemis tudom:) Az Iwiw Myvip-et én sem nagyon ajánlom bár mondjuk ott könnyeb mert megtudsz nézni lányokat deh az nekem sem nagyon jön be:P Mi pl. barátnőimmel kiszoktunk menni egy rétre vagy valami környezbe leülünk dumálunk és lessük a fiúkat:D És sztem ez tök jó dolog, ti is kipróbálhatnáttok csak pár oylan haveroddal emnj el akik olynaok mint te és akkor nem lessz próbléma:) Vagy ahogy gondolod am. meg nem mindenki a rossz fiúkra bukik pl. én sem meg az előttem szóló sem:D és sztem akit az érdekel hogy dohányzik-e az ilető vagy éppen feltör-e egy kocsit az csak .....:D

Sok szerencsét! Tamilina(15 lány)

2008. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló: Bocsi a helyesírási hibákért:P:P
2008. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
aranyos vagy de szoktam nézegetni lányokat de ha meg is tetszik vagy pasival látom vagy olyan elérhetetlennek tűnik és félek vagy nem is tudom... valami honlapra gondoltam nem iwiw meg myvip hanem ami speciel ilyenre van :)
2008. okt. 31. 10:42
 6/13 anonim ***** válasza:
www.love.hu
2008. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

igen a www.love.hu egész jó meg van még a www.talalka.hu is de azt nem szeretem. meg még van sok amelyiken alig vannak.

egyébként énis ebben a cipőben járok. 15 éves vok és még nem volbnőm. énis nagyon szeretnék egy lányt akive leehet beszélgetni meg minden.

2008. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok:)

Szerintem neked,15 évesen nem ilyen love.hu-kon kéne ismerkedni:D Járj el több helyre..Vagy keress egy olyan fiút mint te,és vele menj ismerkedni.Menj pl..moziba?De én tényleg nem ajánlom az ilyen társkereső honlapokat.Ennyi erővel adj fel egy hirdetést valami újságba,de az ilyenekből soha nem sül ki jó.Pl. általában ilyen oldalakon nincsenek fent értelmes lányok,ha igen akkor valószínűleg nem a te korosztályodból..Személyesen kéne,élőben kapcsolatokat létesítened,mert nem tudhatod,hogy akik pl meg akarnak ismerni neten, azok igazából hány évesek,hogy néznek ki, mit gondolnak rólad, van-e párjuk. Sok szerencsét:),egy 14éves

lány még mindig:D

2008. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatnátok egy olyan házibulit, hogy mindenki elhozza pár ismerősét, így lehet ismerkedni. Vagy csak egy közös vizipipázás valahol, ilyesmi:)
2008. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
a vizipiázás télleg jó közösségi program és lehet olyanokat csinálni hogy átfulyod a csaj szájába a füstöt közelről.
2008. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!