Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik szórakozó helyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szórakozó helyet ajánlanátok egy 22 éves szűz pasinak?

Figyelt kérdés
Olyan pesti hely kellene, ahová egyedül is elmehetek. Egyszerűen csak szeretnék már valalakit. Kérlek segítsetek!
2010. jún. 15. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Hát, kicsit csúnya lesz, de egy melegbárban tuti rádhajtanak.
2010. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:D:D ez hülye.
2010. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én is pont ennyi idős vagyok és szintén szűz. nem hinném hogy lenne szórakozóhely kifejezetten szűz fiúknak.

vagy ha igen LÚZER PUB néven fut...

2010. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

öö ez most komoly?

szerinted van külön szórakozóhely szűz pasiknak meg nőknek?mert szerintem nincs:D ugyanúgy eltudsz menni egy normál szórakozóhelyre és felszedni valakit. és reaádásul egyedül is mehetsz :D csak nem biztos, hogy egyedül is távozol;)

2010. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy 22 éves szűz pasiknak, hanem "egy 22 éves szűz pasinak". Tehát arra gondolok, hogy nyílván vannak különbségek a szórakozóhelyek között, valamelyik jobb, rosszab, diszkrétebb, mit tudom én...
2010. jún. 15. 14:41
 6/9 anonim válasza:
egy igényes kuplerájt ajánlok :DxD
2010. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én meg az ágyamat ajánlom Velem:PXD
2010. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mit akarsz?


Söröző: kortyolgatni, focit nézni :D , sok böfögő marhát akik őrjöngenek


Színház: ha szereted, és idősebb korosztályt sem veted meg


Pláza: egyértelmű, támaszkodj ki valahova és rajzanak a buta plázacicák, nomeg a kistini verzió is akik azt hiszik ettől nagylányok :D


Könyvtár: kis kultúra sem árt :) egyébként mifelénk sok helyes lány is jár oda


Disco: lepiálni magad a sárga földig és valami ribit kivonszolni a sötétbe egy röpke digi-dugira ha összejön


Mozi: ha szereted a filmeket, de oda haverokkal érdemes menni a rágcsálnivaló miatt


Strand: süttetni a hasad, stírölni a csajszikat, kizárólag hason fekve :D láttam már karón varjút


stb stb stb

2010. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

18:52 Köszi, Te legalább próbálsz segíteni:)


18:41 Oké. Minden nap, szinte minden órában ráérek.

2010. jún. 15. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!