Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről? (lenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? (lenn bővebben)

Figyelt kérdés

Hetek óta "kerülgetjük" egymást egy idegen férfival. Találkozok vele, bárhol is legyek a városba (nem egy kisvárosban lakom). Főleg egy kávézó teraszán futunk össze a legtöbbet, szinte mindig akkor kávézik ott, amikor én is. Mindig szemezünk. Ma ugyanigy történt. Csak én limonádét ittam a barátnőm pedig kávét. Azonban amikor befejezte a kávéját és elindult haza, odajött hozzám és ennyit mondott: "Egészségedre" nem is nagyon értettem, de megköszöntöttem, gondoltam, ezt mint kedvességnek szánta és egy ürügynek, hogy hozzám szóljon. Később mikor kikértük a számlát, a pincérnő csak a barátnőm kávéja árát hozta ki, és azt mondta: "a limonádédat ugyanis kifizette az Úriember". Holnap megint csak ott fogok ebédelni és valószinűnek tartom, hogy ő is. Mit gondoltok a "köszönöm"-ön kivül mit csináljak? Üljek oda hozzá, vagy csak köszönöm, vagy várjam meg, hogy ő mond e valamit?

20 éves létemre bizony nem tudom.

20/L


2010. jún. 15. 02:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én amondó vagyok, hogy ülj le vele szembe és kezdj el beszélgetni vele. Természetesen először köszönd meg neki, hogy kifizette neked. Ha úgy alakul biztos tudni fogod, hogy mit kell tenned. Hajrá. ;)


18/F

2010. jún. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) de ez milyen Úriemberhez méltó, nem? :)
2010. jún. 15. 03:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra azért figyelj, hogy ne verjen át. Ne feledd, hogy a mai korban a férfiak nem mindíg a párkapcsolatra mennek. Bár gondolom 20 évesen már van annyi tapasztalatod, hogy ezeket a dolgokat észrevedd. A lényeg, hogy vigyázz magadra és figyelj minden apró - akármilyen kicsi is - jelre.


Első voltam.

2010. jún. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tetro ***** válasza:
Hát szerintem kérdezd meg tőle, hogy gáláns úriember akart lenni, akkor a barátnőd kávéját mi a francért nem tudta már kifizetni :D
2010. jún. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ez az,ha a faszi ügyes,mindkettőtökét kifizeti,hiszen az dupla ráhatás,mert akkor a barátnőd is mondja neked hogy ő milyen úriember:D
2010. jún. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!