Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, srácok! Nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, srácok! Nektek a csajozásnál a direkt vagy az indirekt ismerkedés volt célravezetőbb?

Figyelt kérdés

Direkt ismerkedés amikor a nővel egyértelműen közlöd,hogy szeretnél vele megismerkedni,összejönni.

Indirekt során pedig minden másról beszélsz a nővel,nem érezteted vele,hogy most konkrétan a csajozás miatt vagy ott,csak lazán beszélgettek egymással.


Ti melyiket szeretitek jobban?



2018. máj. 15. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Általában ami történik:


Direkt - elzavarás


Indirekt - barátzóna.


Szééép.

2018. máj. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Eddig csak a direkt jött be (az is csodaszámba ment), indirektben béna vagyok, nem megy a téma átterelése, hogy abból párkapcsolati potenciál is lehessen.


26/F

2018. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
indirekt , nem szeretem kozolni hogy akarok valamit mert attol kiszolgaltatva erzem magam.
2018. máj. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eddig egyik se.
2018. máj. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Lány vagyok, és nekem kizárólag az indirekt. Nem tudom megmondani, hogy miért, de ha valaki úgy jön oda hozzám rögtön, hogy tetszem neki, lenne e kedvem ismerkedni, vagy bármi ilyen egyértelmű duma, ezt mondhatja egy akármilyen jó pasi, akkor is elküldöm. Ez nekem így nem megy, olyan erőltetettnek érzem. De ha csak "barátkozva" jön oda, na abból kialakulhat szimpátia, és ha kialakul, abból úgyis további találkozók lesznek :)
2018. máj. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Nálam, csak is az indirekt jött be. Kötetlen beszélgetések indítanak el érzelmeket. Tudok a nő számára érdekes lenni, a figyelmét folyamatosan fenntartani, onnan egy lépés a kapcsolat.

Direktben rám néz és már is eltűnt a ködben:)

2018. máj. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kettő elegye, nincs tiszta direkt és indirekt. Nappal jobb a direkt, éjszakai bulihelyen meg először egy kicsivel indirektebb (ott minden részeg pocs direktezik :D). De ki is lehet "provokálni" érdeklődési jelzést, amire utána már a direktebb megszólítás a nyerő.
2018. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Indirekt.

Élvezzük egymásvtársaságát és alakulnak a dolgok.

2018. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Direktet még sose csináltam. Szerintem nem is tudom hogy kell. Indirekt módon lett eddig 4 kapcsolatom.
2018. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!